fib.net - firmalar işte burada

Pendik Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Pendik Mobil Lastikçi
  • Pendik Mobil Lastikçi
  • Pendik Mobil Lastikçi
  • Pendik Mobil Lastikçi
  • Pendik Mobil Lastikçi
  • Pendik Mobil Lastikçi

Yolda ani bir şekilde tekerleğinizi patlattıysanız veya bir tümseğe girip jantlarınıza zarar verdiyseniz, bizi arayın ve Pendik mobil lastikçi hizmetimizden yararlanın. Ekibimiz hemen yardımınıza gelecek! Atölyemiz yolda teknik yardım sağlamak için büyük fırsatlara sahiptir, lastiği yerinde tamir edebilir, stepne takabilir, yedek tekerlek getirip takabilir, tekerleği söküp karmaşık onarımlar için atölyeye götürebilir, kısacası her türlü sorununuza çözüm bulabilir. Bu yardım, arabanızın veya hatta bölgedeki tüm araç filonuzun yardımını kapsar. Mobil lastik hizmetini kullanarak mevsimsel lastik değişiklikleri için sürücülerin yardım istemesi, örneğin lojistikte veya yazlık köylerde çok popülerdir.

Mobil 7/24 lastikçi hizmeti, yolda veya bilinmeyen bir yerde bir araç lastiğinin patlaması durumunda bir “acil yardım”dır. Sabit mobil lastik servisinin aksine günün her saatlerinde hizmet vermekte, şehrin her yerine hizmet vermektedir. Bu amaçlar için, uzman teknik personel ve teknik ekip kullanılır.

Kim mobil lastik takmaya ihtiyaç duyar?

Mobil lastik takma, zamanlarına değer veren araç sahipleri için tasarlanmıştır. Önemli veya uzun bir yolculuk sırasında tekerleğin hasar gördüğü acil durumlarda son derece faydalı olacaktır. Bağımsız olarak değiştirilmesi ve onarımı önemli ölçüde zaman ve ilgili deneyim gerektirecektir ve bir arabayı bir çekici üzerinde bir lastik servisine taşımak yüksek bir tutara mal olacaktır.

Neden mobil lastik servisini seçmelisiniz?

  • Yol üzerinde lastik değiştirirken zaman tasarrufu, kuyruk yok.
  • Herhangi bir karmaşıklıktaki işlerin operasyonel yürütülmesi.
  • Siparişin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi, uzmanlar çağrıdan sonra bir saat içinde ilgili yere varıyor.
  • Ekonomik fiyatlar, hızlı hizmet.

Kış mevsiminde özellikle daha fazla bu hizmete ihtiyaç duyabilirsiniz. Araç çalışmazsa veya akü bitmişse, servis uzmanları özel ekipman kullanarak hemen olay yerine ulaşır ve sorununuza çözüm bulurlar.

Pendik Mobil Lastikçi, uzun yıllardan beri Pendik ilçesinde mobil lastik pazarında faaliyet göstermektedir ve profesyonel lastik servisi ve lastik servisi alanında güvenilir bir şekilde kendini kanıtlamıştır. Yolda lastiğiniz patladı ve mobil lastik servisini aramanız mı gerekiyor? O zaman hizmetlerimizi kullanmalısınız.

Yolda bir sıkıntı yaşarsanız mobil lastik hizmetimizi tercih edin, fiyatlar sizi kesinlikle memnun edecek!

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]