fib.net - firmalar işte burada

Pendik Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Pendik ilçesinde yer almaktayız. İstanbul Pendik Tadilat ve Dekorasyon olarak müşterimizin evini, işyerini, villasını yeniden dizayn ya da tadilat yaptırmak isteyen herkese ücretsiz Keşif imkanı ile fiyat teklifi sunmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat talebinizde gerekli anlaşma ve protokoller sağlandıktan sonra, yapılan fizibilite sonucunda evinizin mimari durumu ve yapısına uygun olarak, alanında uzman mimarlarımız gerekli izinler dahil her şeyi gerek görsel, gerekse uygulanmış olarak sizlere bir dosya olarak sunmaktayız. Bizimle çalışırken sizin hiçbir şeyi düşünmenize gerek yoktur. Bırakın biz sizin yerinize her şeyi hazırlayalım. Siz sadece isteklerinizi belirtin biz uygulayalım.      

Bizimle anlaşma yapmaya karar verdiğinizde ekibimiz, evinize gelip keşif yapmaktadır.  Mimari olarak tüm odalarınızı ya da istediğiniz odayı projelendirerek sizlerin seçimine sunalım. Seçim yapılması sırasında sizin için ekonomik ya da hayalinize uygun mekanın bütçesi ile bir öneride bulunalım ve onay alalım. Onay aldıktan sonra uzman ekibimizle, sizi hiç yormadan projeyi sorunsuz şekilde eksiksiz tamamlayalım.  Bizimle anlaştığınızda sağlayacağınız avantajları sırasıyla sizlere belirtmek gerekirse;

 Evinizi, yazlığınızı, villanızı ya da işyerinizi yorulmadan ve usta riskine girmeden uygun fiyatlarla yenileyebilirsiniz. Dilerseniz tadilata başlamadan önce evdeki büyük eşyalarınız ekibimiz tarafından toplanması sağlanabilir. Ekibimiz bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. Özel eşyalarınız dışındaki tüm eşyalar özel naylon ve gerekli görüldüğü durumlarda kartonlara yerleştirilerek korumaya alınabilir. Proje boyunca beklenmeyen bir durum dışında ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. En önemlisi proje sözleşmesinde belirtilen tarihte evinizi teslim alırsınız.

Bizlerle çalışmaya karar verdiğinizde birçok sorundan da kurtulmuş olursunuz. Bizler sizin yerinize tüm çalışmalarla ilgileneceğiz. Kullandığımız her malzeme kalitesiz değildir. Tüm malzemeler garantilidir. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]