fib.net - firmalar işte burada
Pimapen Panjur Tamiri
 İzolasyon işi, duvar, çatı ve taban kısımlarına sağlandığında bitmiyor. Tam izolasyon ve yalıtım sağlayabilmek için, pencerelere de uygulanması gereklidir. Pencere ve boydan sürgülü kapı sistemlerine pimapen uygulaması gerçekleştirilir. Pimapen pencere ve cam sistemleri, genel olarak ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Dışarıdan gelen sesleri azaltır, toz, rüzgar gibi dış etkenlerin içeri girmesini önler.


            Güneş ışınlarına uzun süre dayanıklı olarak üretilen pimapen pencere sistemleri, özel malzemelerden test edilerek üretilmektedir. En bilinen görünümü, beyaz pvc kaplı olan pencerelerdir. Ev dekorasyonu ve dış cephe görünümüne uyum sağlaması için, mobilya renk ve görüntüsü seçenekleriyle sunulmaktadır. Cam kısımları içinde yine; aynalı cam, filmli cam, desenli cam görüntüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca; cam üzerine uygulanan folyo streç tekniği ile cam üzerine yapıştırılarak istenilen görüntü verilebilmektedir.
    
            Pimapen sisteminde montaj, demontaj, tamir ve bakım hizmetleri sunulmaktadır. Pencere sistemlerinde yaygın olarak kullanılan sistem, yana açılan pencere kanatları olarak tasarlanmıştır. Fonksiyonlarına göre sadece üst kısımdan açılabilen, üst ve yandan açılabilen ve yana sürgülü sistem seçenekleri ile seçenekler sunulmaktadır.

            Çocukların bulunduğu evlerde, güvenlik açısından da pimapen üstten açılan camları tercih etmek önemlidir. Pencerelerin raylarında, pencere açarı kol ve tutacaklarda, lastiklerde zamana bağlı olarak aşınma, yıpranma veya arıza gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda pimapen tamir ve bakım servisi sağlanmaktadır. Çift taraftan açılabilen pencere sistemlerinde, ısı yalıtımını sorunsuz kullanmak için tamirinin en kısa sürede yapılması gereklidir.
    
            Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı, işinde uzman deneyimli personel ile her mevsim, her gün pimapen tamir servisi sağlanmaktadır. Pencerelerde bulunan panjur sistemleri, pencerelere takılan pvc kilit, alarm gibi konularda da bakım, tamir ve montaj hizmetleri sunulmaktadır.
    
            Cam kapı ve pvc panelleri, sineklik montaj ve tamiri servisleri sağlanmaktadır. Sürgülü pimapen kapı tamiri yapılmaktadır. Pimapen pencerelerde çift kat ısıcam kullanılmaktadır. Müşteri tercihine göre farklı kalınlık ve özellikte cam seçenekleri kullanılabilmektedir. Ses, ısı ve dış etkenlere karşı koruma ve yalıtım sağlayan pimapen ürünlerinin her türlü tamir ve onarımı, firmamız tarafından hızlı ve kaliteli servis ayrıcalığı ile sunulmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]