fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Sancaktepe Araç Kaplama Giydirme


            Otomobil dünyası için kaporta özelliği ve kaporta rengi, oldukça önemlidir. Otomobil kaplama işlemleriyle, kaporta dünyası yeni bir modayla kendini göstermeye başladı. Firmamız, yazı, modifiye, cam filmi ve komple araç giydirme hizmeti vermektedir. Bu hizmette, özellikle altın sarısı metalik kaplamalar, büyük bir beğeni kazandı. Sedefli, mat ve metal folyo ile kaplama işlemlerinde, profesyonel çözümler üretiyoruz. Reklam yazıları, parça giydirme işlemleri, display ve cam filmi hizmetleri, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir.

İlk İş Sanal Çalışmadır

            Kaplama yaptırmak isteyen kişi, öncelikle renk ve tasarım beğenmektedir. Bu renk ve tasarım beğenme işlemi, bilgisayarda gerçekleştiriyoruz. Uzman elemanlarımız, aracınızın resmini çekerek, bu araç üzerinde birçok kaplama çalışmasını sanal bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalardan birini beğendiğiniz zaman, işin uzmanı kaplama ustalarımız hemen işe koyulmaktadır. Folyo rengi ve tasarım şekli beğenildikten sonra, sıra en önemli safhaya gelmektedir.

Profesyonel Ustalarımız Emrinizde

            Araç kaplama işlemlerinde profesyonel olmak gerekir. Bu iş için iki kişi gerekir. Aracın sağı, solu, üstü ve arkası tek parça folyo ile kaplanmaktadır. Tek parça folyoyu açıldığı zaman, bir ucundan diğer eleman tutmaktadır ve germektedir. Diğer ucundan usta tutar ve araca bir uçtan yapıştırmaya başlar. Bu yapıştırma işi ustalık ister. Kart vizite benzeyen kart şeklindeki araçla, boşluk bırakmadan yapıştırma işlemi başlar.

            Kıvrımlar, boğumlar ve köşeler, bu kategoride en zor yerlerdir. Kapıların her ikisini de kaplayan folyo, kartla taraklama yapılarak yapıştırılmaya başlar. Bir uçtan başlanır ve diğer uçtan ikinci kişi folyoyu gergin tutar. Böylece boşluk bırakmadan yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Kıvrımlar en zor yerleştir. Kaplama işleminden önce, kapı kolları, farlar, ön ızgara ve dış aynalar çıkarılır. Ayrıca yapıştırma işleminde sıcaklık önemlidir. Folyo fazla gerdirilmemelidir. Aksi halde, kış aylarında çatlamalar meydana gelir. Normal bir sıcaklık yeterlidir. Usta yapıştırma işlemi esnasında, saç kurutma makinesi ile hafif ısıtma işlemi gerçekleştirir. Böylece çatlama veya büzüşme gibi sorunlar meydana gelmez.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]