fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Sancaktepe bilgisayar ve laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak en kısa süreçte arızayı tespit ediyoruz. Bu süreçte bilgi ve veri kaybı güvenliği sağlıyoruz. Titiz, işinin uzman, çalışkan, profesyonel bir teknik ekibimizle beraberiz. Kadromuzla tam bir güven sağlamaktayız. Birikimimiz ve usta kadromuz ile cihazlarınızın onarımını yapmaktayız.  Cihazlarınızı teknik servisimize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Bilgisayar ve laptop tamiri denildiğinde akla gelen bir firmayız. Cihazlarınızı adresinizden teslim almakta ve adresinize teslim etmekteyiz. Bilgisayar ve laptoplarınız arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılır. Müşteri onayı ile tamir edilir. Müşteri onay vermezse bir ücret talebimiz olmamaktadır.  Cihaz arızalarınızı kime yaptıracağım diye düşünmeyin firmamıza güvenin ve çözüm bulun. Bilmediğiniz firmalarla çalışmayın. Tamir yaparlarken daha da bozabilirler. Bu yüzden işin ehli kişilerle çalışmak önemlidir.

Günlük yaşantımız için bilgisayarlar ve laptop çok önemlidir. Birçok bilgi alma ulaşma ve çalışma yaşantımızda çok yer kaplamakta elimiz ayağımız haline gelmiştir. İş yerlerinde laptoptan ziyade bilgisayar kullanılmaktadır. Bu durumda topluca bir periyodik bakım yaptırmanız iş aksayışına karşı bir çözüm sunarak engel olunacaktır. Bilgisayar ve laptop arasında en belirgin özelliği birinin sabit diğerinin ise hafif ve taşınabilir olmasıdır. Bilgisayardan ziyade laptoplar daha konforlu bir kullanım olanağı vardır. Bilgisayar gibi kabloları yoktur. Taşınabilir olması ve istediğimiz mekânda kullanmanız olanağı son derece güzeldir.

Cihazlarınızın kasa temizliği de önemlidir. Periyodik bakım yaptıramazsanız bile kasa temizliği mutlaka yaptırın. Kendiniz bilmiyorsanız kesinlikle bu işe kalkışmayınız. Çünkü kasayı sökmek gerekecektir. Eğer anlamıyorsanız elektrik çarpması ile maruz kalabilirsiniz. Kasanızı söküp hava kompresörü ile üfleyerek yapılmakta eğer yoksa elektrikli süpürge ile çekerek yapılan bir işlemdir kasa temizliği. Kasa temizliğiniz sağlık içinde önemlidir. Biriken tozların cihazın her çalışmasında havaya yayılmasından dolayı astım v.b. gibi hastalıklara neden olmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]