fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sancaktepe boyacı firması olarak müşteri memnuniyeti ön plandadır. Yaptığımız her işte kaliteli ürünler kullanarak yapılan işin daha uzun süre kalmasını sağlamaktayız. Evinizde yapacağımız değişikliklerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Evinizin ışık durumu, genişliği vb durumlarda hangi renk boyanın kullanılması gerektiğini boyacı ustalarımız müşterilerimizi yönlendirerek yardımcı olmaktadır.

Ustalarımız boyanacak yerin salon ve oturma odası vb yerlerin rengini ortamda mevcut doğal renklere göre seçmenizin doğru olduğunu söylemektedirler. Boya yaparken yerler, şömine, tuğla veya taş işleri başlangıç noktası olarak görülmeli, koyu ve açık gölgeli renkler arasında sert kontrastlara yer vermektedirler. Çünkü, kontrast renkler dikkat çeker. Ancak bu odanın amacı ise, dikkatinizin dağılmamasını gerektiren kitap okuma, müzik dinleme, sohbet etme ve dinlenme gibi aktivitelerin yapılabilmesidir.

Ustalarımız sizlerin renk seçerken perde ve jaluzi seçerken, kullanacağınız duvarın rengiyle hafifçe kontrast oluşturacak bir renk seçmenizi tavsiye ederler. Genel kural olarak, oturma gurubu koltukları, halılar ve sandalye döşemeleri duvar renginin koyu bir gölgesi gibi olması dekorun tam yerinde olmasını sağlayacaktır.

Salon ve oturma odası için temel olan, renklerin keskin zıtlıklar oluşturmadan yapılmasıdır. Etkili vurgular için, vazo, abajur ve çiçek gibi odadaki diğer unsurların renklerini değerlendirilmesi evin dekorunda bütünlük sağlar.

Dekor edilecek yerlerden bir tanesi yemek odası ise duvarlarında açıktan ortaya doğru değişen renklere yer vermek, mutlu, sıcak ve davet edici bir atmosfer yaratır. Bunun için, doğal, meyve renklerini andıran renkleri tavsiye ederiz. Mümkün olduğunca soluk yeşil, ve sarı gibi soluk renklerden uzak durmalısınız. Çünkü bu renkler hastalığı ve rahatsızlığı hissettirir. Seçim yaparken size boyacı ustalarımız yardımcı olacaktır. Böylece daha iyi sonuçlar ortaya çıkacaktır

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]