fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sancaktepe ilçesinde binaların görünümlerinde değişiklik yapan büyük firmalardan biriyiz. Kaliteli hizmet anlayışımızla birçok binanın canlanmasını ve müşterilerimizin ekonomik yönden rahatlamasını sağladık. Kullandığımız çeşitli giydirme sistemlerinden bir tanesi olan klasik cephe giydirme sistemi yatay ve düşey elemanlardan oluşan iskelet genel olarak, anotlanmış ya da toz boyalı alüminyum, çelik profil ve PVC-U kaplı alüminyum malzemelerini kullanarak yapımlı gerçekleştirilmektedir. İstenilen yere göre yalıtımlı paneller için alüminyum ya da çelik levhadan cam ve pahalı kompozitlere kadar geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. kullanımı kolay olduğu için tek katlı bir yerden, çok katlı cam kulelere kadar her yerde rahatlıkla uygulanabilir.

Ünite giydirme cephe sistemlerinde kat yüksekliği kadar yukarı uzanan çelik ya da alüminyum profillerden ve toplanma işlemi fabrikalarda yapılan cam panellerden meydana gelmektedir. Çok kullanılan bir yöntem sayılmaz. Çünkü çubuk sistemler bu sisteme göre daha kolaydır. Bu yönteminde faydaları vardır.  Daha az sayıda işçi ile yapılabilecek bir yöntemdir. Küçük çapta macunlama, contalama işlemi ile giydirme yapılarak kısa sürede bitimi gerçekleştirilir. Maliyeti düşük olması kalitesiz anlamına gelmez. Yinede müşterinin tercihine göre seçim yapılmaktadır.

Panel giydirme cephe sisteminde ise diğer yöntemlere göre daha pahalıdır. Bunun nedeni üretim ve uygulama maliyetleridir. Kat yüksekliği ve kaplanacak yerde bölüm genişliğinde prefabrik paneller oluşturmak şarttır. Bu nedenle prefabrik olarak üretilen bu sistem avantajlı bir seçim olmamaktadır. Bu sistem uygulanırken panel sistem kolonlara ya da yapının taşıyıcı sistemine dahil olan kat döşemelerine bağlanılarak yapılan bir yöntemdir.

İstanbul Sancaktepe dış cephe mantolama firması olarak, müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaparak onların bu isteklerinin en uygun fiyat aralıklarını belirleyerek onlara sunuyoruz. Bizimle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu bizimle çalışmaya başladığınızda daha iyi anlayacaksınız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]