fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kalorifer ve doğalgaz tesisatını yaptırmayı düşünüyor iseniz firmanızı, malzeme kalitesini ve teknik servisi iyi seçmeniz gerekmektedir. İyi bir araştırma yaparak bu üç özelliği de barındıran bir firma olması gerekmekte aksi takdirde asla verimli bir montaj ve sağlıklı bir kullanım gerçekleştiremezsiniz.

İstanbul Sancaktepe kalorifer ve doğalgaz tesisatı için güvenebileceğiniz en iyi hizmet adresi bizleriz. Garantimiz ve garanti kapsamımız yaptığımız işin göstergesidir.  

Kalorifer ve doğalgaz montajı hakkında sizlere yardımcı olmak adına kısaca bilgi vermek gerekirse; doğalgaz tesisatının montajı evin giriş bölümünden başlayıp tüm odalara kadar uzanır. Sayaç takılarak buruların kombiye giriş çıkış işlemi önem ve dikkat isteyen bir iş olup titizlikle bağlantısı yapılır. Mutfağa gelen bir hatla da ocağa bağlanır. Odalarda petek sayıları belirlenerek geri kalan sistem monte edilir. Tüm işlemler bittikten sonra ilgili kurumdan doğalgaz için onay alınır ve doğalgazın açılması tekdirinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir kullanma istiyorsanız pencere altında bulunan peteklerinizin üzerine herhangi bir malzeme ya da perdelerinizi üstünde bırakmayın. Çünkü ısının çıkacağı bölgeyi kapattığınız için ısı dağılımını sağlıklı gerçekleştiremez.

Kalorifer tesisatında yapılacak olan yapının izolasyon yapısına, yapının kullanılırlığına ve yerinizin günlük, haftalık, aylık kullanım süresinde ne kadar ısıtma işlemi gerçekleştirildiğine bakılmaktadır. Yapının kullanılırlığı genelde radyatörlü ısıtma sistemi uygulanır. Kalorifer tesisi yapılırken dikkat edilmesi gereken odadaki sıcaklığın kalitesidir. Çünkü yanlış yapılan bir sistem ısının dağılımını bozmasına ya da faturaların kabarık gelmesine neden olacaktır. Kullanılan malzemelerde önemlidir. Örneğin tesisat yapılırken boruların dışarıda kalarak uygulanacağı bir sistemse plastik ya da bakır boru ikisi de uygun olup, tercih edebilirsiniz. Ancak bakır boru sağlamlığını korurken, plastik boru ise zamanla dış etkenlerden (güneş ışığı) aşınır ve kırılgan bir hal alır bunu da göz önünde bulundurmanız gerekir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]