fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sancaktepe Mobil Lastikçi
  • Sancaktepe Mobil Lastikçi
  • Sancaktepe Mobil Lastikçi
  • Sancaktepe Mobil Lastikçi
  • Sancaktepe Mobil Lastikçi
  • Sancaktepe Mobil Lastikçi

Sancaktepe mobil lastikçi, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda güvenilir mobil lastik onarım hizmetinizdir. Patlak lastik tamirine ihtiyaç duymak için asla iyi bir zaman yoktur. Lastiğinizin sorunlu olduğunu sabah işe giderken veya akşam işten dönerken farketmeniz hiç önemli değil. Patlak ve sorunlu bir lastik her zaman büyük bir problemdir. Neyse ki, Sancaktepe 7/24 lastikçi mobil lastik onarım hizmeti ile yardım asla uzakta değil!

Sancaktepe mobil lastikçi lastik ile alakalı olan bütün hizmetleri ayağınıza getiriyor. Geniş lastik yelpazemiz, bütçenize uygun mükemmel lastik setini bulacağınızdan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Sancaktepe mobil lastikçi aracınıza en uygun lastik alternatiflerini ve işinde uzman teknisyenleri ayağınıza getirir.

Sancaktepe mobil lastikçideki lastik uzmanlarına ulaştığınızda, ekibimiz size kapsamlı bir lastik muayenesi sağlayacak ve onarımdan yeniden takmaya kadar her şeyi halledecektir. Mobil lastik onarım hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

  • Lastik Sökme,
  • Kapsamlı Lastik ve Jant Muayenesi,
  • Lastiği Onarma veya Lastiği Değiştirme Önerisi,
  • TPMS Sensörlerini Yeniden Denetleme,
  • Yedek Parçaları Kontrol Etme.

Sancaktepe mobil lastikçi, sanayide yapılan tüm lastik onarım hizmetlerini gerçekleştirebilir. Lastik uzmanlarımız, güvenli bir şekilde park edebileceğiniz her yerde patlak lastikleri denetler, dengeler, monte eder, döndürür ve onarır. Tüm büyük markaları ve hatta bulunması zor özel lastikleri tedarik edebiliriz. Teknisyenlerimiz binek otomobillerden ağır hizmet kamyonlarına kadar tüm araç marka ve modellerinde çalışır.

Yüksek eğitimli, deneyimli lastik teknisyenlerimizden biri size yol gösterecektir. Mobil lastik servis araçlarımız, piyasadaki hemen hemen her lastiği onarmak ve değiştirmek için gereken tüm alet ve ekipmanlarla tam donanımlıdır.

Mobil lastik onarım işini gerçekleştirmenin birkaç yöntemi vardır, ancak biz sadece en iyisini kullanıyoruz. Lastik değiştirme yöntemlerine aşina olabilirsiniz. Hatta denemiş bile olabilirsiniz. Bir lastik buji seti satın alıyor, ardından tamir malzemelerini doğru kullanmaya çalışmak için çok fazla enerji harcıyorsunuz. Sonrasında ise lastik bir iki gün idare ediyor ve sızıntı devam ediyor.

Sancaktepe mobil lastikçi 7/24 nerede olursanız olun buna son veriyor. İşinde uzman deneyimli personeli sayesinde sizi lastik ile alakalı bütün problemlerden kurtarıyor.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]