fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Otomobiller hayatı kolaylaştırmak ve ulaşımda büyük katkı sağlamak üzere hayatımızda sürekli kullanmakta olduğumuz araçlardır. Ancak artık neredeyse temel gereksinim haline gelmiş olan otomobiller zamanla çeşitli sorunlar ve arızalar çıkartabilmektedir. Profesyonelliğimiz ile otomobilinizde oluşacak tüm sorunların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Oto tamir servisleri gün içinde kullandığınız ve ulaşım konusunda bütün yükü çeken araçlarınız bakım ve onarımlarını yaptırabileceğiniz yerdir. Arabalar belli bir kilometre yol yaptıktan sonra düzenli olarak bakım görmek ister. Nitekim bu bakımlar motorun birçok farklı parçasında yapılmalıdır ve düzenli olarak motor yağının değişimi gereklidir. Bu nedenle ötürü otomobiller bu bakımlarının yapılmadığı zamanlarda güvensiz araçlar haline gelmektedir. Sonuç olarak trafik kazalarının bir kısmı araçların gerekli bakımlarının yapılmadığı ve tamir edilmesi gereken bir parçanın dikkate alınmadığı gibi durumlarda da meydana gelmektedir. Tüm bu verilere göre oto tamirini sahip olduğunuz aracınıza özen göstererek ve dikkatli bir sürücü olarak herhangi bir küçük arızada bile gösterip yaptırmanız büyük önem arz etmekle beraber her türlü olumsuzluklardan korunmamız aşamasında size faydası olacaktır.

Otomobil teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş İstanbul Sancak tepe Oto Servis Bakım Tamir olarak en uygun hizmeti vermeyi bir görev biliyoruz. Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için üstün teknolojiyi ürünü arıza tespit ekipmanı değişim durumunda orijinal donanım üreticisi standardına orijinal yedek parçalar, aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi, aracınızın sağlığı açısından azami önem taşımaktadır. Aracınızda oluşabilecek bu arızalar, sürüş güvenliği açısından da ciddi bir tehdit oluşturacaktır. Aracınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda kesintisiz ve güvenli sürüş kontağı çevirirken ya da yolda giderken endişeleriniz olmaz. Daha az masraf sürpriz ve kaçınılmaz tamir masrafları nedeniyle canınız sıkılmaz.

Teknoloji bizim için en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde test cihazlarımız kullanılmaktadır. Aracınızın bakımlarında her türlü orijinal araç bilgilerine ve kontrol değerlerine bağlı kalınarak işlem yapılır. Kaliteli hizmet vermek bizim işimizdir. Siz değerli müşterilerimiz için her yeniliğe açığız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]