fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yıllardır İstanbul Sancaktepe mevkiinde hizmet vermekte olan firmamız her daim güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeksizin çalışarak faaliyet göstermektedir. Firma olarak hiçbir zaman işinizi ve işimizi küçük görmeyerek sizin eksiklerinizi en iyi bir şekilde gidererek hizmet etmeyi amaçlar ve o doğrultuda da yol almaktayız. Firma olarak size her zaman güler yüzlü ve sizin sorunlarınızı gidermeye yönelik çalışarak sizin de güler yüzlü olmanızı sağlamaktayız. Yaptığımız tamiratlar sonrası siz tarafından hiçbir şikâyet almaksızın sizinde bir daha pimapenlerinizden kaynaklanan sorunlar yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. İşimizi yaparken siz de sizin hakkınız olarak bizim attığımız her adımdan haberdar olacaksınız. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin de kafasında hiçbir soru işareti bırakmayarak kullandığımız malzemelerin ne olduğunu, kullanacağımız malzemelerimizin bilgilerini ve pimapenleriniz için de olan uygunluğunu siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tamirat işimize aslında sizin bize ulaştığınız an başlamaktayız. Siz bize ulaştığınızda sizin fark ettiğiniz sorunlarla kalmayıp firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilen tecrübeli çalışanımız bütün pimapenlerinizi kontrol ederek sorunu olan peninizin yapılması amaçlanır. Keşfimiz sonrasında sorun ve çözüm yöntemleri biz firmamız olarak belirledikten sonra bu sorunlar size paylaşılır. Paylaşılan sorunlar sizin istediğiniz doğrultusunda tamir yapılmasına kararlaştırılır. Belirlenen sorunlar en güvenilir, kaliteli ve çözüm odaklı olarak giderilir.

Firma olarak sadece standart olarak bilinen beyaz renkli kapı ve pencere tamiratı ile sınırlı kalmayıp penlerinizin rengini, modelini, markasını, aksesuarlarını da siz belirlemektesiniz. Hatta biz sadece bunlarla da sınırlı kalmayarak balkon - oda kapatma(pimapen,cam), her çeşit türde Pvc tamiri, Pvc aksesuar değişimi (renkli-renksiz), çeşitli yeni kapı - pencere (balkon, oda, bar kapısı - wosvogen sürme sistemleri, çift açılım pencere, yana kayar sürme sistemleri) sineklik (plise, menteşeli, sürme sineklik sistemi, sabit sineklik sistemi, pabuçlu sineklik sistemleri) gibi her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]