fib.net - firmalar işte burada

Sancaktepe Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yaptığımız tüm işler müşteri memnuniyetlidir. Yaptığımız çalışmalar sizlerin istek ve arzuları doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin isteği üzerine anahtar teslimi ofis (büro), kafe (cafe), banka, hastane, market, mağaza, restoran, showroom, otel ve otel odaları vb işyerlerinizi yeniden dizayn ya da tadilat yapmaktayız. Bizler müşterilerimizin yenilemek istedikleri yerlerini uzman ekibimiz ücretsiz keşif imkanı ile fiyat teklifi sunmaktadır. Anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat talebinizde gerekli anlaşma ve protokoller sağlandıktan sonra mimarlarımız çizimler yaparak sizlerin onayına sunmaktadır.  . 

Evinizin tamamı ya da belli bir bölümünde yenileme ve gerekli kısımlarda oluşan kısmi yerlerin onarımı konusunda alanında uzman ustalarımızla tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapmaktadır. Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası ya da Yatak Odasında istediğiniz doğrultuda İstanbul Sancaktepe Tadilat ve Dekorasyon imzası ile sizlerin seçimine sunulmaktadır. Kullandığımız malzeme kaliteleri konusunda garantilidir.  Bizler mobilya, ahşap, pvc, seramik dekorasyonu ve dizaynı konusunda söz verdiğimiz zaman dilimi içerisinde eksiksiz olarak sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca dairenizin elektrik, su ve doğalgaz tesisatlarını baştan aşağı değiştiriyoruz. Bizlerle anlaşmanız sizlerin zaman ve maddi açıdan tasarrufunuzu sağlayacaktır.

Ev ya da işyeri (ofis, büro, cafe, bar, restoran, banka, showroom, hastane, okul, market, otel) gibi mekanlarınız için talebiniz doğrultusunda duvar alçı ve boyası, alçıpan bölme, niş, kartonpiyer, spot - led ışık kullanımlı asma tavan ya da 3 boyutlu görsel zenginlik sağlayan farklı uygulamalarla mekanlarınıza uygulamalarımızla farklılık sağlıyoruz. Bizler İstanbul Sancaktepe Tadilat ve Dekorasyon olarak, Türkiye'de yeni yeni uygulanmakta olan 3 boyutlu tavan tasarımlarını sizlere sunmaktayız. Siz de çocuğunuzun ya da yatak odanızın farklı bir havaya sahip olmasını istiyorsanız bu farklı tasarımları sizlerde yaptırabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]