fib.net - firmalar işte burada

Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Saraykent Mimari Proje & 3D Modelleme

Saraykent mimari proje dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Bunun en büyük nedeni teknolojiyi en doğru ve etkili şekilde işimizde kullanmamızdır. Biliyoruz ki teknoloji gelişimine ayak uydurmak projelerin daha doğru ve profesyonel bir şekilde ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Teknolojinin avantajları konusu açılmışken inşaat sektöründe en çok kullanılan teknoloji avantajlarında bir tanesi de 3D tasarım ve sunumdur. 3D tasarım ve sunum gerçekleştirilirken mimari projelerin düzenlenme aşamaları, geliştirme değişiklikleri ve aynı zamanda anlık takibinin yapılmasını da mümkün kılar. 3D modelleme ve render faaliyetleri sonrasında alınacak bu görüntülerle projenizde yer alan değişikliklerin uygulanması konusunda doğru fikirlere sahip olacaksınız.
Haftalarca süren çalışmayı anlatırken 3D modelleme ve çizimi çalışması üzerinde gösterimin sağlanması projenin tam olarak anlaşılmasını sağlar. Bu sunum sayesinde projenin başarı oranı ciddi oranda artar. Bu şekildeki sunumlarımız aynı zamanda reklamlarınızın içerisinde dahi projemizi tüm detaylarını ve gerçekliliğini ile ortaya koyar.
Proje hazırlamak profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Yönetmelik ve standartlara uygun olarak mekanik, statik ve elektrik teknik ekipleri ile çalışılarak alan projesinden, uygulama ve detay çizimleri ne kadar yönetilen ve müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla hazırlanan projeye mimari proje diyoruz. Bu projenin 3D çizimi ile de tasarımların tam anlaşılmasına yardımcı oluyoruz. Başarımız tamamen planlı ve düzenli çalışmamız sayesinde olmaktadır. Amacınız müşterilerimize mimari proje tasarım ve uygulama çalışmalarında ekonomik, sürdürülebilir ve sağlam detayları üreterek tasarımlar yaratmaktır. Sizler de bizimle çalışmak ve projelerinizin doğru eller tarafından çıkmasını arzu ediyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Mimari proje çalışmalarında ekiplerimiz vaziyet planı, kat irtifakı ve kat mülkiyeti esas paylaşım tablosu, çatı planı, Bodrum katlar dahil olmak üzere bütün kat planları, bağımsız bölümler ile ortak alanların büyük inşaat alanı, Toprak kızı hesabı, otopark, sığınak hesaplamaları, eklentiler ve toplam yapı inşaat alanında yer aldığı metrekare cetveli işlevlerine öncelik verir. Proje hesaplanırken hatalara yer verilmemesi en önemli koşuldur. Çalışmalarımız detaylı ve özverilidir. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]