fib.net - firmalar işte burada

Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama
  • Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama
  • Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama
  • Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama
  • Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama
  • Saraykent Mini Ekskavatör Kiralama

İnsanoğlu yapacağı her işi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek ister. Bu mükemmeliyetçilik kavramı baz alınarak ilerleyişler ve yükselişler gerçekleşir. Bir işyerinin büyümesi ve gelişmesi de bu vasıflar temel alınarak oluşur. Bizim şirketimizde iş makineleri kiralama konusunda mükemmeliyetçidir. En iyi markaları filosunda bulundurarak, müşterilerine en verimli makineleri uygun fiyatlarla kiralamaktadır. Saraykent kiralık mini ekskavatör dendiğinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Makinalarımızın yenilikçiliği kadar profesyonel ekibimizin eğitim ve gelişimi de firmamız için önemlidir. Bu nedenledir ki ekibimizi kendi dalında uzmanlaşmış ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabilen kişilerden oluşturmuş durumdayız. Sizlerde bu başarılı ekip ile tanışmak için iletişim numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.
Ekskavatör makineleri hakkında bilgi vermek gerekirse mini ekskavatörler genellikle çalışma ağırlığı 11 ton’a kadar olan makinelerdir diyebiliriz. Bu makine sayesinde büyük iş makinelerinin yapamayacağı tüm dar alanlardaki kazı, düzeltme çalışmaları, hareket ve kabiliyet yeteneğinden yararlanılması sayesinde yapılmaktadır. Mini ekskavatörler karayolu çalışmalarında. karayolu peyzaj düzenlemelerinde veya kaldırım çalışmalarında, orman işlerinde gradoni şeklindeki terasman yapımında, belediyelerin fen işleri ile birlikte yaptığı çalışmalarda tercih edilen en önemli makinedir. Bu makineler yakıt kullanımı avantajından dolayı karayolu ve ilgili yol yapım çalışmalarında ilk tercih edilen makinadır.
Mini ekskavatör makineleri yapısal olarak ana şasiye bağlı 2 adet yürüyüş takımı ve yürüyüş takımını hareket ettiren hidromotorlarla çalışmaktadır. Gümüş takımları genellikle hafif kauçuk paletlerden oluşur. Uzak yerlere kiralama gerçekleştiğinde lastikli ekskavatörler kullanılır. Makinenin ana şasinin üstünde operatör kabini, motor, hidrolik pompa ve valflerin olduğu ana gövde yer almaktadır. Makinenin gövdeye ana şasiden burçlarla bağlanmış olan hidrolik pistonlarla hareketi sağlanan modellerine göre uzanıp kısalabilen kazma işinin yapıldığı bom ve kazıcı kova aparatları yer alır. Ayrıca makinede yürüyüş takımlarının önünde kazı sırasında oluşabilecek bazı fazla hafriyatın düzenlenmesini sergi ve tasfiye yapılmasını sağlayan dozer bıçağı bölümü de yer almaktadır. Makine bu aparatları ve çalışma dizaynı sayesinde, çalıştığı tüm alanlarda zaman ve para tasarrufunu en üst seviyede tutar. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]