fib.net - firmalar işte burada

Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Saraykent Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mimari projeler, mevzuatta bindirilen ve inşaat mühendisleri tarafından tasarlanan ölçüler doğrultusunda hazırlanan projelerdir. Her proje dikkat ve özen ister. Üzerinde inşaat yapılması planlanan zeminin kontrollerinin yapılması da binanın sağlamlık, depreme dayanıklılık gibi ölçümlerini de bize sağlar. Bizler çalışmamızda, zeminin yeraltı dinamik, esneklik dizilişleri ve yer dayanımı, yeraltı suyu varlığı, yer kırıklıklarının hareketleri, sıvılaşma, yer kaymalarının boyutları gibi zeminin fiziki ölçeklerini belirleyen çalışmalarda gerçekleştiririz. Bu da yapılacak inşaatın güvenilirliğini ve sağlamlığını arttırır. Her çalışmamız başarı ile sonuçlanır.
Dikkatli çalışılması gereken konulardan bir tanesi de sondajlar, arazi çalışmaları, zemin ve kaya mekaniği, laboratuvar deneyimlerini kapsayan; zemin yapı etkileşiminin analizlerinde kullanılacak temel zemin, zemin profili, zeminini oluşturan birimlerin fiziki, mekanik özelliklerini konu alan çalışmaların yapılmasıdır. Bir projenin gerçekleşmesinde gerekli olan tüm araştırmalar, analizler birbirlerine zincirleme şekilde bağlıdır. Profesyonel ekibimiz bu zincir halkasının her bir bölümünde incelik gösterir. Zemin mekaniği, zemin dinamiği ve zemin emniyet gerilmesi hesaplarının yapılması ince bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkar. Her projenin mühendislik hizmetleri standartlarına ve bakanlıkça belirlenen zemin ve temel etüdü raporunun hazırlanmasına ilişkin esaslara, bina ve bina türü yapılar için zemin ve temel etüdü raporu genel formatına uygun olması gerekir. Bu ince detayların yapılması uzmanlık ve işinde deneyim gerektiren detaylardır. Projenizin detaylarını inceleyen, gerekli önlem ve işleyişini belirleyebilecek kapasitede bir ekiple çalışmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 
Statik proje hazırlama detaylarını iyi incelemek ve kapsamlı bir bakış açısıyla gerçekleştirmek gerekir. Hazırlanan ve parselin bulunduğu bölge üzerine yapılacak yapı ve zeminin durumuna göre ekip çalışması gerektiren durumlarda mühendislerimiz ile hazırlanan ve imzalanan belgeye statik proje diyoruz. Yapılacak proje çalışmasının mimari proje ile uyumlu olabilmesi için proje ölçeklerinin yapı boyutları göz önünde bulundurularak hazırlanması gerekir. Buda ince bir çalışma isteyen bir iştir. Ekibimiz her proje çalışmasında detaylara öncelik vererek işlerin doğru ve düzgün şekilde işlemesine özen gösterir. Ayrıca inşaat süresinde şantiye şefimiz denetimlerini gerçekleştirir. Buda başarılı bir ekip çalışmasının örneği olarak sizlere sunulur. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]