fib.net - firmalar işte burada

Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Sarıkaya Mimari Proje & 3D Modelleme

Firmamızın faaliyetlerinin temelinde, başarı ve profesyonellik yatmaktadır. Üstlendiğimiz görevleri bu değerleri düşünerek yerine getirmek ve başarımızı da bu sayede arttırarak aranılan firmaların başında yer almak istemekteyiz. Aynı zamanda faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak her daim üst seviyede tutarak saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olmanın yolunda ilerlemek istiyoruz. Firmamız ulusal ölçekte kazanılan başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğümüz her alanda önde gelen isim olma yolunda ilerleme peşindedir. Amaçlarımız yapacaklarımızın temini gibidir.  
Günümüzde pek çok mimari proje artık modelleme, 3D tasarım, ya da render işlemleri yaparak müşterisine sunma yolunda ilerlemektedir. Bizler de ekip arkadaşlarımızla birlikte bu teknolojinin öncüsü olarak Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Ekibimiz işinde uzman ve profesyonel kişilerdir. 3D çalışmasının öneminden kısaca bahsetmek gerekirse; yazılımlarda hazırlanmış olan teknik çizimleri anlamak herkes için kolay değildir. Bu nedenle 3D modelleme ile yapılacak projenin görüntüsü inşaat başlamadan müşterilerimize sunulur. Sunumu gerçekleştirilen mimari projelerin geliştirme ve düzenleme aşamaları da 3D tasarım üzerinde daha kolaydır. Değişikliklerin yapılması ve bu değişiklikler sonucunda nasıl görüneceği anlık takibin yapılması da 3D modellemenin avantajları arasındadır. Aynı zamanda haftalarca çalışılan projenin anlatılması konusunda kolaylık sağlar. Oda mimari projenin sunumunu başarılı bir şekilde sonuçlandırır.
3D modelleme inşaat sektöründe mimari görselleştirme amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde kanunu zorunluluğu da bulunmaktadır. Siz de başarılı bir ekiple projenizin başlamadan nasıl görüneceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmaktır. Mimari proje, yapının dış görüntüsü, iç dizaynı, kitleleri, planları gibi tüm ayrıntıları içine alır. Bu ayrıntılar dikkat gerektiren hesaplamalar sonucunda belli ölçeklerde çizilmelidir. Buda profesyonellik isteyen bir iştir. Düzenli hesaplamaların yapılmadığı gecekondu ismi ile nitelendirilen yapılarda sorunların yaşandığı bilinmektedir. Sizler projelerinizde bu aksaklıkları görmek ve başarısız bir yapıya sahip olmak istemiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Başarı firmamız için önemli bir etkendir. Doğru ve düzgün yapılarda bu başarının bir sonucudur. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]