fib.net - firmalar işte burada

Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Sarıkaya Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Sarıkaya statik proje dendiğinde ilk akla gelen inşaat firmalarından bir tanesiyiz. Yaptığımız tüm projelerde dikkat ve özeni ön planda tuttuk. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstererek birçok deneyimli uzmanıyla, inşaat projelerinde başarılı bir şekilde yer aldı. Her proje uzman ekibimiz tarafından değerlendirildi en ince detayına kadar hesaplandı ve zamanında bitirildi.  Ayrıca her projede şantiye şeflerimiz denetim gerçekleştirerek işin sürdürülebilirliğini gerçekleştirdi. Sizler de uzman kişilerle çalışarak projelerinizin zamanında ve aksamadan bitirilmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
İnşaat mühendisliği insan varlığının başlangıcından beri hayatım bir unsuru haline gelmiştir. Barınma ihtiyacı insanoğlunun temel ihtiyaçları arasında yer alır. Bu nedenledir ki barınma ihtiyacının yanında ilerleyen teknoloji ile güvenlik de inşaat sektöründe önemli yer arz etmeye başlamıştır. Güvenli yapıların oluşumu, hem barınma sorununu, hem de güvenlik sorununu ortadan kaldırmıştır. Bu sayede insanlar güvenli inşaatın barınma sorunu çözmüşler ve kendilerini güvende hissetmişlerdir. İnşaat mühendisliği, fiziksel ve bilimsel ilkelerin uygulanması ve geçmişi karmaşık bir şekilde tarihi boyunca devam eden fizik ve matematiğin birleşimini bir araya getirmektedir. Proje çiziminde kullanılan matematiğin önemi büyüktür. Bunu örnek vermek gerekirse bir yapının betonarme, yığma ya da çelik olma durumuna göre binanın taşıyıcı sistemlerini ne şekilde yapılacağını gösteren, tüm kat ve çatı planları, iskelet sistemi ile bunların kesitleri ve detaylarını içeren planlama, hesaplama işlemleri verilebilir. Kısaca bu detayların tümüne de biz statik proje diyoruz. Statik proje detayları gerekli uzmanlığa ulaşmış kişiler tarafından hazırlanır. Güçlü ve deneyimli ekibimiz statik proje hazırlama konusunda başarılıdır. Sizler de başarılı bir ekiple yol almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.
Statik projenin çizilmesinde uyulması gereken bazı kurallar yer alır bunlardan birkaç tanesini örnek vermek gerekirse; ön ve kesit projelerin çiziminde 1/100-1/200 uygulama projelerinde; temel kalıp teçhizat planları 1/50, kiriş, kolon, betonarme temel, betonarme çatı ve benzeri tüm detay resimleri çiziminde 1/1, 1/5, 1/10, 1/20 ölçek kullanımı verilebilir. Her işlemin çizimi ve detayı da oldukça önemli olduğundan uzman kişiler tarafından yapılması zorunludur. Küçük hatalar ile yapılan projelerde sapmalar ve kullanışsız yapılar ortaya çıkar.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]