fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kalabalık bir şehirde kendimizi güvenli bir şekilde tutabilmek için etrafımızı kameralarla çevirmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle güvenlik ihtiyacımız gün geçtikçe artmakta ve bunu belirgin bir şekilde bizlere hissettirmektedir. İstanbul Sarıyer Alarm Güvenlik ve Kamera olarak bizler sizlerin güvenliğini sağlamak, güvenli bir ortamda sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmenize vesile olmak için varız. Güvenlik için gereken en önemli etken doğru kameraların varlığından haberdar olmak ve bilgisini toplamaktır. Bizler müşteri memnuniyetini sağlamak adına kameraların özelliklerini sizlere en ince detayına kadar vermekteyiz. IP Kamera, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp bu görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra ağ (network) yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemi olarak tanımlanmaktadır. Genel özelliklerine bakmak gerekirse; Çalışması için kart, kayıt cihazı vb. çeşitli aparatlara gerek duymayan ileri kamera sistemidir. İnternet ve network üzerinden erişim sağlar. IP kameralar, kullanım türlerine göre kablolu ip kamera ve kablosuz ip kamera olarak ayrılır. IP kameralar üzerinden gelen görüntü ve ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilir. IP kameralar, programlanabilir bir yapıya sahip olduklarından görüntü depolama, hareket algılama, alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir. IP kameraların çalışma sistemine bakacak olursak;  temel olarak yakaladığı görüntüyü kullanıcıya anlık olarak iletir. Bu iletimde öncelikle ip kameranın lens ve sensörlerinde oluşan görüntü elektrik sinyaline çevrilir. Bu elektrik sinyali, ip kameranın içinde dahili olarak bulunan işlemciye iletilir. İşlemci analog olan bu elektrik sinyalini dijital sinyale dönüştürür. Dijital sinyal, kayıt altına alınabileceği gibi kameraya dahili veya harici olarak bağlı network, ftp server, web server, smtp client üzerinden yayınlanması da mümkündür.

IP kameraların analog kameralardan farkı en başta görüntüyü işleme biçimidir. IP kameralar yakaladıkları görüntüyü sayısal veriye çevirdikten sonra çeşitli yöntemlerle erişim sağlanabilirken, analog kameralar yakaladıkları görüntüyü DVR adı verilen kayıt cihazlara aktarır. Farklı cihazlardan erişim sağlanması, programlanabilmesi, yüksek görüntü kalitesi sağlaması, çalışırken bilgisayara ihtiyaç duymaması gibi özellikler ip kameraların avantajları arasındadır.

Bu özellikleri yanı sıra, kurumların işletme ve bakım maliyetlerinin düşük olması, basit bir ara yüze sahip olması, genişlemeye ve programlamaya uygun bir yapısı olması nedeniyle ip kameralar günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Bizlerde müşterilerimize maliyeti düşük kaliteli kamera seçimlerinde bu kameraları tercih etmekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]