fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çalışanlarımız eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşur.  Bireysel ve kurumsal hizmet sunmaktayız. Geniş yelpazemiz sayesinde her kesime hitap etmekteyiz. Yazılım ve donanım arızalarında işimizin uzmanıyız. Günlük çalışmalarımızın bilgisayar ağırlıklı olması nedeniyle ani elektrik kesintisi, yavaşlama, donma, internete bağlanamama v.b.gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Telaşlanmayın ve panik yapmayın çağrı merkezimizi arayın. Bu durumda hızlı müdahale erken onarım ile müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Bilgisayar ve laptop kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler sayesinde uzun ömürlü bir kullanım olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için laptopunuzu kullanırken yumuşak yüzey üzerine koymamalısınız. Konulması durumunda hava çıkışı kapanıp aşırı cihaz ısınması sonucu da cihaz zarar görebilir.  Ayrıca batarya kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Devamlı şarjda olan cihazınız ya da batarya bitmeden devamlı olarak takılan şarj aleti doğru bir kullanım yöntemi değildir. Yanlış kullanım sonucu cihazınıza arızaya sebep verebilirsiniz.

Firmamız tarafından çatlayan ya da arızalanan ekranınızı da değiştirmekteyiz.  Cihazınızı karşı ödemeli olarak firmamıza gönderebilir aynı gün içersinde monte işlemi gerçekleştirilip adresinize gönderim yapılmaktadır. Ya da telefonda bilgisini verdiğiniz cihazınızın ekranını gezen teknik ekimiz tarafından adresinizde ekran değişimi yapmaktayız. Herhangi bir takım ücreti talep etmemekteyiz.

Bilgisayarınızın ve laptopunuzun arızalanmasını istemiyorsanız belirli periyotlarda bakım yaptırmak daha verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. İstanbul Sarıyer bilgisayar ve laptop tamiri firmamıza cihazınızı gönül rahatlıyla getirebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gerekli bilgi dol durumu yapılarak teknik servisimize iletmektedirler. Teknik servis sizlere hemen geri dönmektedir. Arızanın ne olduğu konusunda bilgi alınır. Tüketici telefonda karar vermesi üzerine ücretsiz kargo avantajıyla müşteri gönderim yapmaktadır. Cihazınızı teslim aldıktan sonra arıza tespitini yapıp fiyat için müşterimizi aramaktayız. Müşterinin onayı varsa tamir aşamasına onayı yoksa eğer herhangi bir işlem yapmamaktayız. Onaylaması halinde cihazınızın anında tamirini gerçekleştirmekteyiz. Garantili iş yapmaktayız. Müşteri hizmetine önem vermekte 7 gün / 24 saat ulaşma fırsatı sunmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]