fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sarıyer ilçesinde hizmet veren sınırlı bir firma değiliz. Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet vererek müşteri odaklı çalışıyoruz. Her daim kaliteli hizmet anlayışımızla bir numara olmayı hedefliyoruz. Şirketimizde çalışan tüm personel işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Her daim şirketimizin yeni teknolojik gelişmelere duyarlı olması nedeniyle, çalışanlarına eğitimde sağlamaktadır. Amacı onların bu teknolojiyi takip etmelerini sağlanmaktadır. Başarılı bir kadroya sahip olan şirketimiz aldığı tüm işleri anlaşma süresi içerisinde teslim etmiştir. Şirketimiz ücretsiz keşif ile sizlere ölçüm bilgilerinden yararlanarak bir fiyat listesi çıkarmaktadır. Bizden daha iyi bir fiyat sunan firma bulamayacaksınız. Ödeme seçeneklerinde kredi kartı, elden senetle ödeme, yalıtım kredisi ile ödeme gibi seçeneklerde sunmaktadır.

Şirketimizde 3D bina mantolama uygulaması ile mantolama yaptırmayı düşündüğünüz binalarınızda mantolama sonrası oluşacak renk uyumu, sövlerin duruşu, denizlik ve payandaların yakışıp yakışmayacağı gibi tüm konular önceden bilgisayar programımızla görebilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet vermekte olan İstanbul Sarıyerler Dış Cephe Mantolama firması olarak, mantolamanın dışında çatı izolasyonu, endüsriyel zemin (epoksi kaplama) temel drenaj ve su yalıtımı gibi konularda da ekibimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir. Çalışmalarımız; ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı, zemin çalışmaları, söve tasarımıdır.

Mantolama, doğru malzeme ve ekiple yapıldığı zaman müşteri memnuniyeti sağlar. Mantolama işlemi size % 50 – 60 a varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yatırım maliyetinin 2 / 3 yıl içerisinde sağladığı tasarrufla size bir nevi geri ödemektedir. Bina ömrü boyunca tasarruf sağlama devam edecektir. Evlerinde kışın sıcak, yazın serin bir atmosfer sağlaması nedeniyle yaşam standartlarınızı en yüksek seviyeye çıkarır ve konfor sağlar. Dengeli ısı kontrolü sayesinde yapı üzerinde terleme, küflenme ve leke oluşumu önlenir. Binanın ömrü de böylelikle uzamış olur. Sizde binanızın ömrünü uzatmak ve mükemmel bir konfor yakalamak istiyorsanız bizimle çalışın. İletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]