fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sarıyer’de bulunan firmamız sizlerin temizlik ihtiyacını gidermek için kurulmuştur. Şirket olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.  Temizlikte kullandığımız ürünler yüzeylere zarar vermeyen kaliteli ürünlerdir. Bu konuda çözüm ortaklarımız dünyanın en iyi markaları arasından seçilmiştir. Kaliteli ve hijyenik bir temizlik için kullanılan malzemeler sizin kadar bizim içinde önemli olduğundan bu konulara daha hassas davranmaktayız. Firmamız ucuz merdiven altı üretim yapan tesislerden asla ürün satın almamaktadır. Bu insan sağlığını tehdit eden ürünler istenilen temizliği sağlamadığı gibi sizlerinde sağlığını tehdit etmektedir.

İstanbul Sarıyer Temizlik firması olarak verdiğimiz hizmetlerinde en çok atlanılan adımlardan bir tanesi müşteri memnuniyetidir. Çalışmış olduğumuz müşterilerden en çok duyduğumuz sorunlardan bir tanesi daha öncesinde çalışmış oldukları temizlik şirketleri ile ilgili yaşadıkları memnuniyetsizlikler olmaktadır. Böyle bir durumda çalışmış olduğumuz müşterilerimizin portföyünü sizlere sunmaktayız. Bizlerde yaşamayacağınız sorunların net bir şekilde ortaya koyan belgelerimizi istediğiniz zaman görebiliriz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden bazıları; Periyodik Ofis Temizliği, Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, Halı ve Koltuk Temizliği, Avm Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, Zemin Bakım – Cila, Hastane Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Duvar Silimi, Havuz Temizliği, Okul, Dershane Temizliği, Yurt Temizliği, Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik, Fabrika Temizliği, Güneş Panel Temizliği, Endüstriye Dağcılık, Cephe Temizliği, Yat Temizliğidir.

İstanbul temizlik şirketleri arasında cam temizlik, dış cephe temizlik ofis temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda en kaliteli hizmetti Sarıyer temizlik firması olarak biz vermekteyiz.

Hızlı yaşam, konforlu hayat ve gelir seviyesinin yüksekliği ile birlikte sadece orta ve üst seviye gelire sahip kişiler değil hayatın bütününde temizlik şirketleri ne ihtiyaç duyan herkese hizmet vermekteyiz. Bu nedenle Sizleri İstanbul Sarıyer temizlik firmamıza bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]