fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi denilince akla gelen ilk şeyler konfor ve rahatlıktır yanı sıra temizliğinde gelir aklımıza eskiden ise kömür toz pislik gibi can sıkıcı şeyler ile uğraşırdık ama iyi ki kombiyi çıkarmışlar gerçekten günümüzde çok büyük rahatlık olmaktadır.

Bazı evlerde yeterli şekilde kombi tesisatı yok olması peteklerin yeterli şekilde ısıtmamasına bir sebep olabilir. Sıcak suyun kombinizden çıkış yapması tesisat borularından radyatörlere giriş yapana kadar olan kısımlarda oldukça olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Yapılmış olan tesisat yıkama işlemi sonucunda evinize gelen firma ya da şahıslar bu açıklamayı yapmıyorlar ise yapmış olduğunuz bütün petek temizliğini n işlemini bir daha gözden geçirmek gerekir.

Kombi peteklerinde ve tesisat borularında hava ve suyu birbirine karıştıran özel makineler ile temizlediğimiz doğrudur. Kombi hizmetinde yapmış olduğumuz işler tam bir yıl garantili olmaktadır. Her hangi bir arıza oluştuğu zaman hiç düşünmeyin çünkü bizi arayın yeterli biz siz bize ulaştığınız takdir de biz her zaman sizin yanınızdayız. İstanbul Sarıyer Kombi Servis teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz sizlere ulaşabilmesi için servisimize ulaşmanız gerekir. Biz size vermiş olduğumuz işleri her zaman hızlı şekilde yapıyoruz. Hızlı çalışmak yanı sıra kaliteli ve sağlam, düzgün bir iş çıkarmak için çalışıyoruz.

Kombilerinize bakım yaptırdıktan sonra kullanım süreleri biraz daha uzar. Kombinize yapılan bakım verimi daha yükseğe çıkarır. Uzun yıllar siz kombinizi kullanabilirsiniz. Servisimiz her marka kombi bakım ve tamirlerinin sayesinde müşterilerimiz ile hiçbir zaman sorun yaşamıyoruz. Kombinizin kullanımında bütün apartmanın doğal gaz kazanında merkezi arıza tespit edilir ve sorun ortadan kalkar. Kombilerinizin sağlıklı çalışa bilmesi için rutin temizlik ve bakımları, tamirlerinin yapılması gerekir. Bu güne kadar hep güvenilir işler yaptık bu sayede kaliteli işler ortaya çıkmıştır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]