fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bizler sizlerin en yeni, en modern, en kaliteli mutfaklara sahip olmanızı isteriz. Biliriz ki sizlerde aynı istek ve arzudasınızdır. Mutfak yaptırırken, mutfak metrekarenize göre renk seçimi yapmakta her zaman fayda vardır. Eğer mutfağınız bol ışık alıyorsa, koyu tonlar kullanabilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken şey, çok koyu renkleri kullanırken abartmamaktır. Sevdiğiniz renkleri mutfağınızda kullanmakta özgürsünüz. Bizler renk konusunda sizlere her zaman destek vermekteyiz. Örneğin, beyaz, pembe gibi tonlar ile renklerin etkileri daha yumuşatılabilir. Büyük mutfaklarda veya bol ışık alan alanlarda koyu renkleri kullanmak isteyenler için uygundur. Küçük ve ışık almayan mutfaklarda açık tonlar daima başarılı etki verecek ve ferah alanlar yaratacaktır. Çünkü küçük mutfaklarda koyu renkler insanı boğar. Her sene olduğu gibi bu senede mutfak tarzlarında en çok tercih edilen sitiller vardır. Bu sene Akdeniz, İngiliz ve Fransız mutfak stilinde beyaz eskitme boyalı dolaplar sıklıkla tercih edilmiştir. Sizlerde bu sene mutfağınızda değişiklik yapacaksanız bu tarzları incelemenizde fayda vardır.  Eskinin raflı dolapları çok modern bir mutfak yapısında kullanılarak ortaya çok nostaljik ve şık etkiler yaratacak mutfaklar çıkıyor. İstanbul Sarıyer Mutfak Dolabı Yapımı olarak sizlerin tercih ve isteklerine her zaman öncelik vermekteyiz. Amacımız sizlerin hayalinde yatan mutfağınızı yaratmak. İstenilen renk tonlarında oluşturulabilen mutfaklarınızı uzman kadromuz anlaşma sağlandıktan sonra vaat edilen süre içerisinde tamamlayarak teslim eder.

Bizler mutfak yapımında teknolojinin son ürünü malzemeleri kullanmayı ve sizlere en kullanışlı mutfakları sunmayı hedeflemekteyiz. Örneğin; Frenli çekmeceler ile kulp sorunundan kurtulmayı hedeflemek ya da elinizde bir şeyler varken vücudunuz ile dokunabildiğinizde kapanan çekmeceler.  Böylece çarpma, vurma gibi durumlar gerçekleşmeyecek ve çekmece yavaşça yerine kendiliğinden kapanacaktır. Ayrıca dolap kapaklarını yukarıya iki katlı açabilir veya içine bölme atarak kullanım alanını genişlemesini sağlayarak rahat dolaplar sağlamak. En önemlisi ise mutfağınızda yapılmasını istediğiniz her değişikliğin çizimini gerçekleştirerek 3 boyutlu olarak görmenizi sağlamak, beğenilmeyen yer ya da eklenecek bir şey olduğunda ekleyerek düzeltmeleri sağlamak. Bunlar teknolojinin son kullanılan yenilikleridir ve bunları sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Müşterilerimiz farklı zevklere ve isteklere sahip olan kişilerdir. Bizler onların her türlü istek ve arzularını yerine getirmek için buradayız. Son yıllarda tercih edilen bir mutfak çeşidi olan sanayi mutfak dizaynından bahsetmek isteriz. Bizler daha önce bu dizaynı büyük otel, iş yeri, fabrika, iş merkezleri gibi yerlerde uygularken, şimdilerde bayanlar bu tarzı evlerinde kullanmayı tercih etmektedirler. Bu tarzda dolap kapaklarından, tezgah ve tezgah arasına kadar mutfağın geneli metal yüzeylerden oluşmaktadır. Evde kullanıldığı için sadece birkaç parça ahşap kullanılarak bir fark yaratılmaktadır. Ayrıca kapalı dolaplar yerine tıpkı profesyonel mutfaklarda olduğu gibi açık raf sistemleri tercih edilmekte, bunların yanında ışıklandırma da tezgahı direk aydınlatan ışıkların kullanılması şeklinde ayarlanmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]