fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Servisimizde yetkili servis tecrübeli uzman kadromuz ile araçlarınızın periyodik bakımları mekanik, elektromekanik, yürür aksam, güç aktarma organları, elektrik, elektronik aksamların tamir bakımlarını uzman kadromuz ile yapmaktayız. Servisimiz TSE standartlarında olup aynı anda 13 adet aktif araç tamir ve bakım kapasitesine sahiptir. Aracınıza işlem yapılmadan önce ücretsiz olarak bütün kontrolleri yapılmaktadır. Yaklaşık onarım maliyetini size sunup onayınızı aldıktan sonra servis işlemlerine başlamaktayız. Dilerseniz araçlarınızı adresinizden alıp işlemlerini bitirdikten sonra adresinize teslim ediyoruz. Aracınızın tüm servis hizmetleri bittikten sonra ücretsiz iç dış yıkaması yapılıp tarafınıza teslim ediyoruz. Servis sırasında aracınızın başında bekleyebilir ya da müşteri bekleme salonumuzda size sunulan ücretsiz ikramlarınızdan yararlanabilirsiniz.

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan otomobillerin, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnoz araçları gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobiller de ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. İstanbul Sarıyer Oto Servis Bakım Tamir olarak profesyonel bilgi ve deneyimlerimiz ile en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdayız.

Bakım onarım işlemleri için, servis süreci öncesinde, servis planlama danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız servislerimizin size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına olanak tanır. Hasarlı aracınızın işlemleri için randevu almadan aracınızı servisimize getirebilirsiniz. Otomobilinizin alınan servis randevu günü ve saatine bağlı olarak, servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirildiği aşamadır. Bu aşamada, otomobilinizdeki mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile görüşmeye başlamış olursunuz. Müşteri kabulünün akabinde servis danışmanı ile birlikte, işlem görecek otomobilinizin yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren görüşmeden oluşmaktadır. Konusunda uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile marka standartlarımızın gerektirdiği atölyelerde arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında gerekmesi halinde orijinal parça kullanımları ile otomobilinizin bakım ve onarım süreci tamamlanmaktadır. Her an siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]