fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evinizin salon, oturma odası, mutfak, banyo, çocuk odası ve yatak odaları için hayal gücünüzü zorlayan; masa, sandalye, yatak, gardrop, komidin, şifonyer, vestiyer, tv ünitesi, orta sehpa, etejer, ayakkabı dolabı, ardiye, kitaplık, çalışma masası, merdiven, tavan, duvar vb. alanlar için ahşap tasarım ürünlerini size özel istediğiniz malzemeden tasarlayarak sizlerin seçim ve zevkinize sunuyoruz.

İstanbul Sarıyer Tadilat ve Dekorasyon olarak sadece ev dekorasyonlarında değil ofis, büro, mağaza, banka, hastane, okul, restoran, otel, cafe (kafe), bar, showroom vb. mekanlar için de yep yeni dizaynlarla sizlerin hizmetinizdeyiz.  Birbirinden muazzam ve hayal gücünü zorlayan dekorasyonlarda rakip tanımıyoruz. Örneğin; otel, restoran vb. mekanlar için birçok farklı dizaynla sizleri mutlu etmek istiyoruz.

Yaptığımız bir diğer çalışma ise dış cephe ve mantolamadır. Binanızın dış görüntüsünü yepyeni bir görünüme kavuşturmak ve binanın ömrünü arttırabilmek için yapılan bu işlemi ustalarımız en kısa sürede yaparak sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Dış cephe mantolama çeşitlerine göre binanın daha dayanıklı olması, su ve nemden kolay etkilenmemesi, yanmaya dayanıklılık, basınç ve çekme dayanıklılığı, buhar difüzyon direnci, birim hacim ağırlığı, sıva tutuculuğu, işlenebilirlik, uzun ömürlü olması, ekonomik olması gibi etmenler doğurmaktadır. Sizlerde yaptırmak istediğiniz her türlü değişiklik için bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede ücretsiz keşif ekibimiz sizi ziyaret edecektir.

Yaptığımız her türlü çalışma birçok dekorasyon firmasından çok farklıdır. Bizler taklit etmekten çok yeniliklerin peşindeyiz. Ev ya da işyerinizin içine ya da dışına dekoratif olarak dizayn edeceğimiz; ışıklı - ışıksız süs havuzlarını sizlerde tercih edebilirsiniz. Bizlerle çalışmak yep yeni dizaynlara da sahip olmak demektir. Bizlere ulaşarak sizlerde yep yeni dizaynlarla tanışabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]