fib.net - firmalar işte burada

Şefaatli Kiralık Araç

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araç kiralamak şefaatli firması olarak bizim işimiz. Bizden her türlü araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizlere her şekil de yardımcı olmaktayız. Bu sektörde yıllarca varız ve yapmaya da devam ediyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmakta ve adımızı geniş kitleye duyurarak müşterimize güvenebileceği kandırılmayacağı bir firma temin etmekteyiz. Müşterimizi devamlı kazanmak isteriz. Bir günlük olarak bakmayız. Bu iş bir günlük iş asla değildir. Devamlı ihtiyaç duyulabilir ve devamlı ihtiyaç doğrultusunda araç kiralanabilir. Araç kiralama isini sözleşme doğrultusunda yapmakta ve belirli koşullara uyması ile kiralama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Araçlar bizlere kolaylık sağlamaktadır. Bir yerden bir yere gitmemizin en kolay yöntemidir. Gezi ya da başka bir iş için ihtiyaç doğmasında araç kiralama firmaları imdatlarına yetişmektedir. Ani ihtiyaçlarını bu doğrultu da halletmektedirler. Firmamız bu konuda sizlerin yardımına koşmaktadır. Deneyimlerimiz, tecrübelerimiz ve referanslarımız bizleri seçmenizde yardımcı olmaktadır. Araçlarımızın tüm periyodik bakımını yaptırmaktayız. Asla müşterimizin araçlarımızın arızası yüzünden başlarına bir şey gelmesini istemeyiz ve bunun için tüm araba bakımlarını yaptırmaktayız. Herkes arabasını bir başkasına vermek istemez. Bu yüzden bir araca ihtiyaç duyduğunuzda kimseden bulamayabilirsiniz. Eğer bir araca ihtiyacınız var ve kimseden de bir araç bulamadıysanız hemen Şefaatli kiralık araç firmamıza başvurmanız yeterli olmaktadır. Araca ihtiyacınız var ve siz kullanamayacaksanız da vale hizmeti sunmaktayız.  Fiyatı aracın modeli, markası, günlük kiraladığı süre varsa vale hizmeti göz alarak değerlendirmekteyiz. Fiyat konusunda diğer firmalara göre daha uygu fiyatı sunmaktayız. Müşterilerimizi bu konuda düşünmekte ve onların yanında olmaktayız.

Araç kiralamada olmazsa olmazı tabi ki ehliyet kuralıdır. Ehliyeti olmayan kimseye araç kiralanmaz. Hiçbir şey istenmeden para düşünülerek yapılan bir kiralama sonucu kaza oluşması ile hem kişi hem de firma doğacak olaylardan sorumludur. Firma olarak yaptığımız iş sorumluluk kabul etmektedir. Kiralayacağımız her aracı kullananın hayatı bize emanettir. Bu sebepten iyi araştırma yapıp öyle kiraya vermekteyiz.  Ehliyeti yoksa yaşı tutmuyorsa, ceza durumuna göre değerlendirmekte ve işimizi sıkı tutmaktayız. Gerekli koşullara uyan her müşterilerimize araç temin etmekte Şefaatli firması olarak her daim hizmet vermekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]