fib.net - firmalar işte burada

Şefaatli Kiralık Kamyon

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kiralık kamyon ihtiyacınız için bize ulaşmanız yeterli. Kamyon kiralama işleri için şirketimiz size yardımcı olmaktadır. Biz her daim güçlü bir firmayız. Size en uygun şekilde çalışmalar sağlamaktayız. Şefaatli Kiralık Kamyon olarak müşterilerimizin isteklerine göre çalışmalar sonrasında eşya taşıma, kargo, hafriyat, yük taşıma gibi birçok çalışmalar yapmaktayız. Kiralık kamyon şirketimizde her türde kamyon bulabilirsiniz. Kamyonları sizlerden teslim aldıktan sonra bütün bakım ve tamirlerini yaptırıyoruz daha sonraki müşterilerimiz sorun yaşamasın diye çünkü bir sorun yaşanır ise o bizim kalitemiz de düşüklüğe sebep verir. Biz her zaman kalitemizden ödün vermeyiz.

Şefaatli Kiralık Kamyon şirketimiz olarak kamyon ile taşıması yapılan bazı işlerden nakliye kamyonları, inşaatta kullanımı kolay Transmikser kamyonu gibi birçok kamyon çeşitlerimiz var olmaktadır. Biz kamyon firması olarak her çalışmamızı kaliteli şekilde yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre çalışmalar sağlamaktayız ve vermiş olduğumuz hizmetlerde hiçbir sınırlamamız yoktur. Kamyon kiralama işleminde şirketler arasında lider bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. Kiralama işlemimiz genel olarak sizin isteklerinize göre günlük, haftalık ya da aylık olarak yapıyoruz. Size vermiş olduğumuz fiyatlar her zaman en uygun fiyat uygulamasından olmaktadır. Bizim ile görüşmek istediğiniz her zaman telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Şirketimizce size her konuda yardım etmekteyiz. Bizim için hizmette sınır yok her şekilde yapılan çalışma disiplinine uygun çalışmalar var etmekteyiz. Şefaatli bölgesinde evden eve nakliye olarak da size yardımcı olmaktayız kamyonlarımızı kiralayarak. Her isteğe ve talebe göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kamyon kiralama şirketimiz de bulunan kamyonların seçimini yaparak taşımak istediğiniz ağırlık kapasitesine göre seçim yapabilirsiniz.  

Şirketimizde her zaman dediğimiz gibi çeşitlerimiz çok fazla bizde hiç sınır yok mesela tır şeklin de olan çekici kamyonumuz sayesinde holding ya da başka şirketlerin çoklu nakliyelerinde de kullana bilirsiniz. Damperli kamyonumuz sayesinde de birçok moloz tarzında taşımacılık yapabilirsiniz. Tanker kamyon sayesinde de çeşitli sıvı taşımaları yapabilirsiniz. Kapalı kasa kamyonlarımız sayesinde taşımak istediğiniz yükünüze hiç zarar gelmeden taşımasını yaparsınız. Bizim için siz nerede kullanacaksınız o bilgi yeter biz size uygun olan kamyonu uygun fiyatlarımız ile kiralama yapıyoruz.      

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]