fib.net - firmalar işte burada

Şefaatli Kiralık Kepçe

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Şefaatli kepçe olarak yıllardır sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Kepçe kiralamayı sizlere sağlamak için şirketimiz bünyesinde çalışmaktayız. Kepçe hakkında firmamız sizlere yeterli bilgi verebilme kapasitesine sahip olmaktadır. Kepçelerde kullanılan bir diğer isim ise JCB olarak da bilinir. Kepçe kiralama şirketi olarak birçok modelde kepçemiz var olmaktadır.

Şefaatli Kiralık Kepçe araştırdığınız zaman ilk aklınıza gelen bizim firmamız olmalıdır. Türkiye’de en çok kullanılan ve en çok kiralanan iş makinelerinden birisi de kepçe olmaktadır. Kepçeye her konuda ihtiyaç duyabiliyoruz. Çünkü kepçeyi her alanda kullanımını sağlıyoruz mesela inşaat kazılırken, herhangi bir çukur kazma olayında, hafriyat taşımasında, kamyona toprak veya moloz atılmasında buna benzer işlerde kullanımını gerçekleştirmekteyiz. Kepçe kullanımında aynı iş makineleri gibi taş kırma gibi ve ya kazma amacı ile de kullanımı olmaktadır. Bazı kullanımlarda JCB türlerinde olan kepçelerde çok amaçlı kullanımlar gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bazı marka kepçeler beton ve asfalt kırma gibi işlerde kullanılmaktadır. İnşaat temeli kazarken yerde biriken toprakları başka bir alana aktarmayı da sağlamaktadır.

Türkiye’de en çok kullanımı sağlanan iş makinesi kepçe olmaktadır kepçeyi her alanda kullanmak mümkün olmaktadır.  Kepçe kiralamak istediğiniz zaman hangi ilde ve ya ilçede olsanız bile bize telefon ile ulaşmanız mümkün. Kepçe kiralama şirketlerinin çoğuna göre bizim fiyatlarımız her zaman en uygun fiyat işle size hizmet verebilmekteyiz. Kepçe kiralamak istediğiniz zaman fiyatlarımızı gün ve ya ay şeklin de hesaplayarak size sunuyoruz. Ama uzun zamanlı kiralama yapıldığı zamanda fiyatlarımız biraz daha uygun olmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz ile çalışan bütün operatörlerimiz de çalışmalarında büyük ustalık sergilemektedir. Kaliteli hizmet sayesinde birçok referansımız var olmaktadır. Müşterilerimizin istek ve arzularına her zaman saygımız vardır. Kepçe kiraladığınız zaman operatörlerimiz ile de çalışa bilirsiniz ya da operatörünüz var ise onu da çalıştıra bilirsiniz. Aynı zamanda şirketimizden mini kepçe kiralamada yapabilirsiniz. Büyük kepçe ile işlem yapamadığınız yerlerde küçük kepçe kullanımı mümkün olur ve bu konuda da size yardımcı olabiliriz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerde hiçbir sınırlamamız yoktur.                                                             

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]