fib.net - firmalar işte burada

Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Şefaatli Mimari Proje & 3D Modelleme

Firmamızda inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü problemin çözümü verilmektedir. Mimari görselleştirme hizmetinin yanında, inşaat yapı sektörüne mimari animasyon, mimari modelleme, fotorealistik imaj çalışması, real 3D ve benzeri şekillerde çalışılmaktadır.  Mimarlarımız tarafından hazırlanan autocad çizimleri ve proje sahibi, danışmanımız tarafından seçilen görsel donelerin kullanılmasıyla bilgisayar ortamında 3D modelleme işlemleri ile hazırlanan sahneler proje tamamlandığında da elde edilecek görselin aynısını oluşturacak şekilde hazırlama işlemini de gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde projenin reklamının yapılması da sağlıyoruz. Bu da bizim müşteri odaklı bir çalışma gerçekleştirdiğimizi göstermektedir. Başarı bizler için bir tesadüf değildir. Başarı için çok çalışıyor teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyoruz. Sizlerde bu ekiple projelerinizin hayat bulmasını istiyorsanız iletişim numaralarımızdan randevu talep ederek tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Projelerimizi proje yönetmelik ve standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Statik, elektrik ve mekanik alanlarda da faaliyet gösteren ekibimiz mimari projeyi hazırlayan mühendislerimizle birlikte hareket etmektedir. Uzman danışmanlarımızla çalışarak avan projeden uygulama ve detay çizimleri ne kadar yönetilen ve müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak bizim için önemlidir. Danışman ekibimiz mimari proje tasarım ve uygulama çalışmalarında ekonomik, sürdürülebilirlik ve sağlam detayları üreterek tasarımlar yapmak amacıyla detaylı bir şekilde çalışmaktadır. Sürdürülebilirlik ilkesi sadece malzeme seçimlerinde değil, ekibin ahenkle çalışması ve müşteri taleplerini en doğru şekilde karşılamak için insan ilişkilerinin doğru kurulması ve sürdürülebilmesi de sağlanmaktadır. Projenin doğru ilerleyebilmesi proje ekibinin birbirini doğru anlayabilmesi ile mümkündür. Ekibimiz birbirine anlayan destekleyen ve bilgi alışverişi yapabilen profesyonel kişilerdir. Bizler de bu sayede müşterilerimize, bilgi birikimimiz doğrultusunda doğru detaylarla hazırlanmış farklı bakış açılarıyla değerlendirilmiş ve tasarlanmış projeleri sunabiliyoruz. Bizlerle projelerinizi konuşabilir, yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen 3D modellemenin avantajlarından da bahsetmek gerekir. Projenin düzenleme aşamaları içerisinde yapılacak değişikliklerini, düzenlemelerini ve anlık takibinin yapılmasına olanak tanır. Müşteri proje içerisinde değiştirmek istediklerini değiştirebilir ve değiştirdikten sonra ortaya çıkan şekli rahatlıkla görebilir. Ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]