fib.net - firmalar işte burada

Seyyar Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Seyyar Lastikçi
  • Seyyar Lastikçi
  • Seyyar Lastikçi
  • Seyyar Lastikçi
  • Seyyar Lastikçi
  • Seyyar Lastikçi

Seyyar Lastikçi

Araba kullananlar bilir ki yolculuk esnasında önlenemeyecek en büyük problemlerden birisi de lastik patlamalarıdır. Önceden önlem almaya ya da yolculuk sırasında dikkatli olmaya aldırmayan bu problem tüm yolculuğun mahvolması için yeterlidir. Hatta bu duruma çoğu zaman küçük bir çivi ya da minik bir cam kırığı bile sebep olabilmektedir. Yolda görünmeyen önemsiz bir parçanın bu kadar büyük bir sorun oluşturması ise elbette ki can sıkıcıdır.

Aniden gerçekleşen lastik patlamalarının ne zaman olacağını bilemeyiz. Beklenmedik bir şekilde başımıza gelen bu durum karşısında her ne kadar sinirlensek de artık bazı şeyler için çok geçtir. Lastik bir kere patlamış ve ne zaman devam edebileceğimizi bilmeden bekleyeme başlamışızdır. Peki böyle bir durumda ne yapabiliriz? Kaderimize razı olup saatlerce araba başında yardım mı beklemeliyiz? Yoksa trafiği aksatmamız nedeniyle sinirli bakışlardan özür mü dilemeliyiz?

Aslında yapılacak şey çok basit. Madem böyle bir durumla karşı karşıyayız o zaman neden mobil lastikçi olarak hizmet veren firmalardan yararlanmıyoruz? Üstelik kendimizi hiç yormadan ya da saatlerce yardım aramak zorunda kalmadan kısa bir süre içerisinde yolumuza devam etme şansımız varken. Gelin bu konuda neler yapabiliriz hep birlikte inceleyelim.

Yıllardır bu alanda sunduğumuz faaliyetlere farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla seyyar lastikçi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde yönlendirilen ekip aracımızla birlikte alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız size yardımcı olmak için ayağınıza geliyor. Tenha yollarda ya da trafik akışının yoğun olduğu caddelerde saatlerce yardım aramaktan sizi kurtaran bu hizmetimiz ile 7 24 lastikçi olarak hizmet veriyoruz.

Üstelik günün dilediğiniz saatinde bu hizmetlerimizden yararlanmak mümkün. Tek yapmanız gereken şey mobil lastikçi destek hattımız üzerinden bize ulaşmak ve hangi konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu bizimle paylaşmak. Telefon görüşmesinin ardından hızla size yönlendirdiğimiz arkadaşlarımız ile sorununuzun çözümüne dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Gece yarısı açık bir lastikçi bulma gibi bir problem yaşamamanız için gece lastikçisi olarak hem hızlı hem de ekonomik çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]