fib.net - firmalar işte burada

Şile Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Arabalarınız ve sağlığınız için sigorta yaptırıyorsunuz can ve mal güvenliğiniz içinde kamera ve alarm sistemleri taktırın evlerinize ve iş yerlerine masraflı deyip yaptırmaktan vazgeçmeyin. İstanbul Şile alarm güvenlik kamera firmamız en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır. Bu sistem sizi neylerden korur ve haberdar eder kısaca değinelim. Kameraların olması 7/24 kayıt yapılmasıdır. Olan biteni izleyebilir bir sorun var mı diye uzaktan bağlanıp içinizin rahat etmesini sağlar. Evde ya da markette olup biteni canlı izlemeseniz bile sonradan kayda bakıp olup biteni öğrenme şansınız bulunmaktadır. Alarm sistemleri ise hırsızdan, yangından ve çevresel tehlikeden sizleri korumaktadır. Yabancı kişilerin eve girişlerinde sensörlerin uyarı vermesiyle, ısı sensörlerin devreye girmesiyle yangını, su ve gaz kaçaklarını sizlere bildirme için kurulmaktadır. Bu kurulum gerçekleşmesi sizin zararınızı en az şekilde atlatmanız anlamına gelmektedir. Alarm sistemi siz evdeyken de sizi korur dışarıdan gelen tehlikeyi bazalır siz evdeyken bile rahat bir nefes alabilirsiniz. Alarm sistemi bu sayede hırsızı caydırır ve kaçmasını sağlar. Sesli alarm sisteminin yanında internet ve sabit hat üzerinden bağlantı sayesinde gerekli yerlere ani bir bildirim yapmaktadır. Bu da sizi zaman kaybettirmeden devreye girmesi işinizi kolayca rahatlatmakta ve erken önlem almanızı sağlamaktadır.

 

Daha güvenli ve huzurlu bir iş yeri ve ev istiyorsanız en kısa zamanda güvenlik kamerası ve alarm sistemi montajını ve kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Bu sisteminizi de güvenilir ve kurumsal bir firmaya yaptırın. Yaptırmadığınız takdirde maddi ve manevi zararla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yapmış oldukları yanlış montaj, yanlış kurulum, müşteriyi yanlış bilgilendirme, kalitesiz malzeme kullanma gibi sorunlardan yapılan güvenlik sisteminiz hiçbir işe yaramamakta ve size tekrar maddi zarara uğratmaktadır. Bu gibi durumlara düşmemek için iyice araştırın, referanslara bakın, sözleşme sonrası sizlere sundukları maddeleri gözden geçirin, ürün fiyatlarını ve markaları araştırın ve kıyaslayın, teknik servis hizmetini ve devamlılığını, garanti şartlarını mutlaka değerlendirin.

 

Müşteri hizmetlerimizi arayın size güvenli ve kaliteli bir güvenlik sistemi kuralım. Ücretsiz keşiflerimizle sizlere yardımcı olmaktayız. İstanbul Şile firmamıza 7/24 her daim ulaşabilir ve bizlerden yardım alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]