fib.net - firmalar işte burada

Şile Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çağımızın rekabet ortamında uzun yıllar emek verdiğimiz ve çizgimizi hiç bozmayarak müşteri memnuniyeti ilkemizle adım adım ilerlediğimiz firmamızın adını geniş kitleye duyurmak hedefimizdir. En değerli taşınmazları olan evlerinin müşterimiz için ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Evlerinizde rahat oturmanızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde konforunuzu sürdürmenizi istiyoruz. Bu işte sürekli kendimizi geliştirerek müşteri ile güvene dayalı bir ilişki kurmak ve işimizde ilerlemek istiyoruz. İstanbul Şile çatı yapımı ve tadilatı firması olarak sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Çatı binalarımızın vazgeçilmezidir. Belirli bir yapısı vardır bu yapı şeklinde ilerleyerek yapılır.  Bulunduğu yere iklim koşuluna ve binanın yapısına göre bir plan çerçevesinde müteahhitler tarafından tasarlanır ve karar verilir. Yağmur sularına göre eğimli bir yapıda yapılmaktadır. Örneğin yağışın bol olduğu Karadeniz bölgesi gibi, aksi takdirde eğim olmazsa su gitmez birikir ve çökme yapar. Ayrıca çatılar bulunan ilin özelliği göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Kimi yerler de tahta kimi yerlerde çelik olduğu gibi. Çelik bir nebze daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü uzun yıllar kullanılmaktadır.

Birçok çatı çeşidi, kaplama çeşidi ve çatı şekli vardır. Bunlar kısaca ahşap çatılar, metal çatılar, kiremit çatılar, dışa akışlı çatılar – içe akışlı çatılar, üzerinde durmaya uygun olmayan çatılar, üzerinde durulabilen çatılar, az eğimli ve çok eğimli v.b. gibi.

Çatının en önemlilerinden biride çatı yalıtımıdır. Çatı yalıtımı önemlidir. Yalıtım dış ve iç ortam için önem arz etmektedir. Su, ısı, ışık ve ses olarak yalıtımın yapılması gerekmektedir. Çatıdaki ısı kaybının önlenmesi için ısı yalıtım malzemeleriyle önlenmesi gerekmektedir. Çatı türüne göre ısı yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Çatılarınıza yalıtım düşünüyorsanız firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]