fib.net - firmalar işte burada

Şile Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Şile ilçesinde temizlik şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. Çalışan hanımların ve temizlikten hoşlanmayan hanımlara temizlik konusunda yardımcı olmaktayız. Birçok kez temizlik yaptırmışınızdır. Bazen size gelecek anlık misafirleriniz için bazen ise kendi evinizin hijyeni için. Fakat aceleci davranıp inceleme yapmadan bir temizlik şirketiyle anlaştığınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey gereken özeni göstererek iyi bir araştırma yapmaktır. Yaptığınız diğer yanlışlar ise; en düşük fiyatı veren (hizmette kalite ve deneyimi tam oturtamamış) ev temizlik firmalarından temizlik hizmeti almak, tozlanma artmadan periyodik şekilde hizmet alınmaması, iş güvenliksiz kişi çalıştırılması, malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması, koltukları silerek kiri içine gömmek, temizlikte kullanılması sakıncalı kimyasalları sıkça kullanmak astım krizlerini tetikletmek yapılan yanlışlardandır.  Halı ve koltuklarda vakumsuz buhar uygulaması yapmak mite’ların oluşumunu hızlandırır. İyi bir ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır. İşte tam bu evrede biz İstanbul Şişli temizlik şirketi olarak devreye girmekteyiz.

Bizimle çalışmak tüm sorunlarınızın çözümünü de beraberinde getirecektir. Şile Temizlik Şirketi personelleri, ev ve ofis temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat etmekte, teknik aparat ve ekipmanları ile en içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı göstermektedir. Uzun zamandır bu piyasada hizmet vermekteyiz. Bu sayede geçmiş devamlı müşterilerinden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahibiz.

Verdiğimiz hizmetleri kısaca belirtmek istersek; inşaat sonrası daire temizliği, her türlü ev temizliği, villa temizliği, bina temizliği hizmetleri, İnşaat sonrası cam temizliği, boya badana sonrası cam temizliği, ev koltuğu yıkama, kanape yıkama, masa sandalyesi yıkama hizmetleri, ev halısı yerinde yıkama, ev zemin cilalama hizmeti, Periyodik ev temizlikleri, ayda bir ev temizlikleri, haftalık ev temizlikleri, çamaşır, ütü personeli gönderimi, sunum personeli gönderimi, yardımcı personel gönderimi, eşyalı ev temizliğidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]