fib.net - firmalar işte burada

Şile İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hızlı ve sağlam bir teknik servis olmaktayız. Uzun yıllardan bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. İPHONE tamiri açısından sormak istediğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz biz size bütün konularda ekibimiz ile birlikte yardımcı oluyoruz. İPHONE cep telefonu servisi olarak cihazınızın arıza durumuna göre sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz. Değiştirmiş olduğumuz bütün parçalar garantili olmaktadır. Tamir sonrasında darbe, kırılma, sıvı teması gibi durumlar garanti kapsamına girmemektedir.

Hızlı teknik servis olarak cihazınızda oluşan ses problemi, pilin şarj olmaması, sıvı teması, kendiliğinden açılıp kapanması gibi oluşan sorunlarda her zaman sizlerin yanındayız. Aynı zaman da devam eden servis ağımız ana buton ve yan buton bozulması, kamera sorunu, şarj soket bozulması, dokunmatik cam kırılması, cihaza görüntü gelmemesi, sim kart yuvası, hafıza kart bozulması, rom ve rot yazılım, iso yazılım yükselteme, kablosuz ağ wifi sorunu gibi oluşan birçok sorunda tamir yapıyoruz. Telefonunuz düşme sonucunda kırıldı ve ses netliği olmuyorsa, ekranın üzerinde lekelenmeler oluşmuş ise, LCD ekranınız zarar görmüş ise veya bunlara benzer sorunlarda ekranınızın komple yenisi ile değiştiriyoruz. İPHONE ekran değişimi tamir merkezimizde ortalama 30 dk. Gibi bir sürede değişmektedir.

Piyasalardaki bütün akıllı telefonlarında pil ömrü vardır. Ne yazık ki pil ömrü sonsuza kadar sürmüyor. İPHONE marka telefonların kullanıma bağlı olarak pilleri bitmektedir. Telefonunuzun pil ömrü mesela %80 iken bir anda düşebiliyor. Bu veya bunlara benzer sorunlar da cihazın pilinin ömrü bitmiş olduğunu gösteriyor. Bizim teknik servisimizde değiştirmiş olduğunuz pil değişimi yapıldığı zaman ilk aldığınız günkü haline gelir ve eski performansına kavuşursunuz. Bizim teknik servisimizde pil değişim süresi ortalama olarak 45 dk. Gibi zaman da değişim yapılıyor. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]