fib.net - firmalar işte burada

Şile Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Klima servisi olarak biz yıllardır size hizmet vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuzdan bu yana 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bizlere ulaşması yeterli olacaktır çağrı merkezlerinden bizlere ulaştığı takdirde biz hemen sizlerin hizmetine klimalarınızın tamirine geliriz. Bizim size verecek olduğumuz kaliteli ve sağlam, güvenilir bir iş sunmaktayız. Şile bölgesinde uzman kadromuzla birlikte hızlı onarım yetkisine sahibiz.

Klima servisimizde marka sorunu nu sizlere yaşatmadan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız. Bu sebepten dolayı müşteri ağımızı her geçen gün daha da arttırmaktayız. Böylece bizde yapmış olduğumuz işlerden gurur duyuyoruz. Sizler bize ulaştığınız zaman biz sizlere müşteri gibi değil aileden biri imiş gibi karşılarız. Siz değerli müşterilerimize fiyat verirken her zaman en uygun fiyat ayarlaması yaparız uygun yapınca kalitesiz malzeme kullanımı var zannetmeyin kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyiz her zaman müşterilerimizi düşünürüz. Memnun kalınması bizim için çok önemlidir.

Klima bakım, onarım ve tamirlerine dikkat etmek gerekir. Klimanızı yaz başında ve kış mevsiminde her yıl en az iki defa kontrol ettirmekte fayda var. Klima bakımı sayesinde size daha iyi şekilde verim verir aynı zaman da sağlığınız bakımından da güvenli olur.  Klimalarınızın bu sayede ömrü daha uzun olur.

Klima bakımını zamanında yaptırdığımız zaman gereksiz yere fazla elektrik kullanımı da sağlanmaz. Sizin için daha iyi sonuçlar elde edilir. Uzun yıllardır kullanıldığı için yaz ve kış sezonunda klimalarınızda oluşabilecek olan kirlenmeler iç fanı ve dış peteklerde oluşacak kirlenmeler hava sirkülasyonu engelleneceği için istenilen verim alamazsınız. Klimalarınızın bakım ve montajlarında tamirinde her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çabalıyoruz ve yapmış olduğumuz işlerden her zaman emin olmayı isteriz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]