fib.net - firmalar işte burada

Şile Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombileriniz hangi marka olursa olsun hepsine hizmet vermekteyiz. Sürekli olarak eğitim alan ve kendini geliştiren elemanlarımız var olmaktadır. Markası ne olursa olsun kombilerinizin tamirine gelerek en kısa zamanda tamirleri ve bakımlarını yapmaktayız. Eğer parça değişimi gerekir ise önce size sorarak işlem yaparız. Kombilerinizin hiçbir sorunu olmasa bile yılda bir kez bakım yaptırmanız gerekir.

Peteklerin temizliği ya da kombinizde herhangi bir kaçak var mı diye kontrollerinin yapılması gerekir. Kombinizde arıza araştırması yapılırken özel malzemeler ile belli olmasa bile o aletlerle hemen arızanın yeri tespit edilir. Bu tespitten sonra kombinizde yapılması gereken bütün işlemler gerçekleştirilir. Sizde gönül rahatlığı ile herhangi bir arıza olduğunu sezdiğiniz takdirde hemen bize ulaşabilirsiniz. Eğer petekleriniz ısıtmıyor ise sıcak su almıyorsa ve gaz kokusu geliyor ise servisimizin hizmetlerinden yararlana bilirsiniz. İstanbul Şile Kombi Servisi olarak, bu durum için 7 gün 24 saat  bize ulaşabilirsiniz.

Siz firmamızı tercih ettiğiniz takdir de her zaman hızlı ve kaliteli hizmetler alırsınız. Yıllardan bu güne kombi servisçiliği yaptığımız için ve sürekli olarak kendimizi geliştirdiğimiz için sizlere bu günlere kadar kaliteli hizmetler vermiş olmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini sağlamışızdır. Eski ve yeni bütün kombilerinize bakım ve tamir işlemleri yapmaktayız aynı zamanda petek temizliğini de sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi temizliğinde iki tipte unsur vardır.  Birisi bacalı sistemler diğeri ise yoğuşmalı kombiler olmaktadır. Bacalı kombilerin bakımında bacanın limiti sensörü kontrol edilir ve bacanın çekiş durumuna bakılması gerekir. Herhangi bir tıkanıklığın olup olmadığı kontrol edilir ve bacanın temizliği yapılır. Yoğuşmalı kombilerde ise su haznesinin temizliği yapılır. Kaloriferin gidiş yönündeki çamur ayırıcı filtrenin temizliği yapılır. Bu durumda sizlere daha güvenilir ve sağlıklı kombilere sahip olursunuz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]