fib.net - firmalar işte burada

Şile Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Öncelikli olarak dolap nedir sorusunun cevabını bilmek gerekir. Mutfak dolabı, büyük çoğunluğu ağaç mamüllerinden üretilmiş olan saklama üniteleri olarak tanımlanmaktadır.

Mutfak dolabı kavramının oluşmadığı yıllarda kullandığımız tel dolap ve terek‘ten günümüze kadar yapımında kullanıldığı malzeme ve görünüm olarak birçok değişime uğramıştır. Mutfak dolaplarını iki ana maddeden üretmekteyiz. Mdf ve suntan dolapların gövdeleri, üzeri melamin kaplanmış Mdf ya da sunta(mdflam, suntalam) tercih edilmektedir.

Bu gövdeler daha önceden hazırlanmış standart ölçülerde olabildiği gibi genelde kişiye özel üretim olarakta müşterinin hizmetine sunulmaktadır. 

Biz firma olarak müşterinin mutfağına özel ölçülerde projelendirip gövde üretimini yaparak sizlere en yeni, en modern şekilde mutfaklar yapmaktayız. Projelendirilen mutak için gerekli ölçülerde kesilen sunta veya mdf açıkta kalan kenarları PVC bant ile özel makinelerde bantlanarak birbirlerine vidalanır ve 4 mm arkalık çakılarak duvara monte etmeye hazır hale getirilir. Mdf yüke karşı daha dayanıklıdır fakat mutfak dolabı olarak görev yaptığı yerde bu dayanıklılığa ihtiyaç duyulmaz. Mdf su aldığında 4 mm şişerken sunta 8 mm şişer. Bu yüzden dikkatli bir kullanım şarttır.  Kapaklar dolabın gövdesi tamamlandıktan sonra ölçülendirilip seçeneğe göre üretime geçtiğimiz ikinci bölümlerimizdir. Kapak seçeneklerinden bahsetmek gerekirse;  Profil, Düz Kapak, Membran, Süper Parlak olarak belirtebiliriz. Kapak seçerken ilk kriter bütçe ile ilgili olup ikinci etken de kişisel zevkler olarak belirtilir.  Hangi ürünü seçtiğiniz teknik olarak pek fark göstermez Her ürün görevini yerine getirip size yıllarca hizmet edeceği kesindir. Geriye ekonomik ve görsellik olarak sizin seçiminiz önemlidir.  İstanbul Şile Mutfak Dolabı Yapımı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizlere en iyi mutfağı sunabilmek ve kalitesi konusunda sizleri en yüksek seviyede memnun etmek için buradayız. Sizlerin tercihi kolaylaştırmak için kullanılan kapak modelleri hakkında bilgi vermek gerekirse; profil kapak çeşitli renklerde (pvc kaplama) ve çeşitli desenlerde hazır profillerin gerekli ölçülerde 45 derece kesilip ortasına 8 mm sunta yada mdf lam konularak birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır.  En ekonomik kapak türüdür. Fakat diğer seçeneklere gore daha dayanıksızdır.
Düz kapak mdf ve sunta’nın melamin kaplı (mdf lam – sunta lam) halinin kapak ölçülerinde kesilip kullanılmasıyla elde edilmektedir. Dayanıklıdır ve fiyatı uygundur. Membran kapak ham mdf nin balon press makinalarında pvc folyo (membran) kaplanarak üretilmesi ile elde edilir. Renk seçeneği oldukça fazladır. Fiyatı uygundur.  Süper Parlak akrilik, akrilüks ve süper parlak oalrak adlandırılan bir kapak türüdür. MDF üzerine preslenen süper parlak akrilik ile yaklaşık 120 cm x 240 cm ebatlarında hazır plaka halinde bir üründür.


fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]