fib.net - firmalar işte burada

Silivri Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız uzun yıllara dayanan kaliteli iş anlayışı ile mobil cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız. İstanbul Silivri Bilgisayar Ve Laptop Tamiri teknik servisi olarak, kalitemize önem verip orijinalliğimizden ödün vermeden her evde bir adet bulunan yaşantınızın bir parçası haline gelen bilgisayar ve laptoplarınızın ilk gün ki gibi olması için elimizden gelenin en iyisi için çalışmaktayız. Cihazlarınız arada küçük hatalar vermektedir. Bu hataları dikkate almazsanız daha sonra bilgilerinizi, dosyalarınızı ve resimlerinizi yok olmasına sebep olabilirsiniz. Ayrıca ben yapabilirim düşüncesiyle bir tamir aşamasına geçmeyin bilgisayar ya da laptoptan anlamıyor iseniz arızanın büyümesine sebep olur daha sonradan tamir edilemez bir arızaya dönüşür ve cihazınızı kullanılmaz yenisini almak zorunda kalırsınız.

Bazen cihazlarınızın görüntüsünde bulanıklık, sarı ya da mavi bir renk alma durumu olabilir. Bu gibi durumla karşılaştığınızda ekran kartınızın arızalandığı anlamına gelmez. Öncelikle bilgisayarınızın monitöre gelen görüntü kablosunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Kablo yerinden oynadı ya da hafif bir aralık oluştu ise görüntüde bu gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Kabloyu yerine monte edip görüntünün düzeldiğini göreceksiniz. Bu gibi sorunla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Panik yapmadan önce bu durumla karşılaştığınızda bu bilgiyi uygulamanız yeterli olacaktır. Fakat bu düzeltmeyi yaptığınız durumda ve yeni bir görüntü kablosu takmanıza rağmen görüntünün gelmemesi veya daha da kararması gibi sorunlarla karşılaşır iseniz teknik servisimize işiniz düştü demektir.

Teknik servisimiz olarak tüketicilerin bizlerin yardımı ile halledebileceği küçük sorunlarda ne yapmanız gerektiği bilgisini vermekteyiz. Bu bilgileri taşıma zorluğu çekmeden adresinizde halletmeniz adına teknik servisimize getirmeden küçük bir dokunuşla çözümlemenizi sağlamak ve bunun yanında tüketicinin konforunu düşünmekteyiz. Bu yardımlarımızla müşteriyi mağdur etmek ve sömürmek olarak görmediğimizin notunu vermekte ve göstermekteyiz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]