fib.net - firmalar işte burada

Silivri Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Saygı, sevgi, birlik ve beraberlik dörtlüsünü işlerimize yansıtarak güven sağladığımız sıcak bir firma olmaktan mutluluk duyarız. Müşterilerimizin bize olumlu dönüşleri, tebrikleri,  güvenleri ve memnun kalışları firmamızın referanslarını arttırsa da müşterilerimizin güler yüzünü görmemiz bizleri mutlu etmektedir. Başka firmalara karşı tatlı bir rekabetle karşı karşıya gelerek fark yaratmak, sürekli gelişim içinde olmak, işimizi yaparken çevreye karşı duyarlılığımızı kanıtlamak ve uygulamak tüm bunların sonucu aranan bir firma ismi olarak takdir edilmek iyi bir firma göstergesidir.

Çatılarınızı her ne şartla olursa olsun yenilemekte, bakım, tamiratını, tadilatını ve aktarmasını yapmaktayız. Profesyonel çatı firmaları arasında işini iyi yapan firmalar veya ismi duyulan firmalar arasında yer almaktayız. İşimize değer vermekte çalışanlarımızı da çalışan güvenliği sağlamaktayız. Yaptığımız işe garanti vermekteyiz. Bir telefonla ücretsiz keşif yapmaktayız. Malzeme kalitesine önem vermekte CE ve TSE belgelerimiz tam bulunmaktadır. Çatı tadilatında gerekli tüm ekip ve donanıma sahibiz. Tüm çevre ve koruma ekipmanlarına sahip ve oluşabilecek bir sorun karşısında eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız müdahaleye hazır bulunmaktadırlar. Sizlerin tek yapması gereken yeni bir çatı kurulumu, eski binanızın çatısının tadilatı ya da yalıtım ile ilgi bir yenileme yaptıracak iseniz müşteri hizmetlerimize haftanın yedi günü bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Unutmayın doğru yapılmayan çatı tamiratı sizlere geri dönüşleri masraf, su birikintisi ve çatı çökmesi olarak geri dönebilir ve zorlaşan bir süreç haline dönüşebilir.

Çatı tadilatınızın bir kâbusa dönüşmesini istemiyorsanız İstanbul Silivri çatı yapımı ve tadilatı firmamıza başvurun. Kafanıza takılan tüm soru işaretlerini yok edelim. Uygun fiyatlarımız doğrultusunda müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Tüm müşterilerimize ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Müşteri hizmetlerimizi arayarak sizlere çatı tadilatı hakkında geniş bilgiler sunmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]