fib.net - firmalar işte burada

Silivri Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Silivri’de bulunan yerimiz geniş bir müşteri portföyüne sahip bir firmadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız her zaman olumlu yaklaşımlar almıştır. Firma olarak Türkiye’nin dört bir tarafında bu mantolama işlemini evinde, işyerinde, binalarda ya da istediği herhangi bir yerde uygulamak isterse uzman ekibimizle bu yerlere ücretsiz keşif gerçekleştirip sizlere yardımcı olmaktayız. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu sektörde uzmanlık çok önemlidir. Yapılan işin mükemmel ve sorunsuz ortaya çıkabilmesi için işinin ehli ve kaliteli malzeme kullanan firmalarla çalışmak gerekir. Bizde yerimizi bu doğrultuda tutarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Dış cephe mantolama sistemleri, teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkmış, kültürel ve toplumsal gelişmeler, estetik görüntü anlayışı ile pekişmiş bir yöntemdir. Bu yöntem sadece görüntü odaklı değil kişiye enerji tasarrufu sağlayan faydalarla da ilgi görmektedir. Yapı bileşeni olarak kullanılması çelik ve donatılı betonun yapı sektöründe kullanılmasından sonra yayılan bu yöntemle, insanlar hem yaşadıkları yerleri daha özel kılabiliyor hem de ekonomik açıdan birçok avantaja sahip olabiliyor.

Faydaları yönünden incelemek gerekirse giydirme cepheler, yüksek katlı yerlerde kalın ve hantal beton duvarlar yerine ince bir cephenin olması hem bina yükünü azaltır hem de yapının içindeki kullanım alanının genişletir.  Artık yeni yapılan binaların tümünde bu yöntemi görmek mümkün. Bu giydirme durumunu tanımlamak gerekirse, binanın üzerine başka hiçbir yapısal yük taşımadan düşey bina kabuğu oluşturmak olarak ta tanımlayabiliriz. Binaların giydirme sistemleri; klasik cephe giydirme sistemi, ünite giydirme cephe sistemi, panel giydirme cephe sistemi, şerit camlı taşıyıcı panel giydirme cephe sistemi, yapısal macun contalama cephe sistemi, yapısal cam giydirme cephe sistemi olarak kendi içinde ayrılmaktadır.  Sizlerde kendi ihtiyacınıza göre giydirme cephe sistemi seçerek iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlerde en kısa sürede size ulaşarak yapılması gerekenleri konuşabiliriz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]