fib.net - firmalar işte burada

Silivri Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız için yaptığımız işlerde müşterilerimizin bizlere olumlu dönüşleri her zaman mutlu etmiştir. Geri dönüşler sayesinde işlerimize her geçen gün daha da sıkı bağlanmaktayız. Türkiye genelinde tüketiciler tarafından yaptırılmak istenilen birçok bakım, onarım, tamir ve tesisat sistemi bulunmaktadır. Çoğu şanslı çoğu ise bu işten mağdur durumda ayrılmaktadır. Çünkü işlerine sadık olmayıp günü kurtarma peşinde olup, müşterinin araması sonucu karşı tarafta muhatap bulamaması insanlarımızı maddi zararlara sokmaktadır. Sizlerde mağdur duruma düşmemek istemiyorsanız İstanbul Silivri kalorifer ve doğalgaz tesisatı için firmamızı tercih edin. Ücretsiz kesiflerimizle yardımcı olalım.

Tesisatımızın çalışmasını ve ısınmamızı sağlayacak verimli bir yakıt olan doğalgaz sağlık açısından bir sorun teşkil etmez. Doğalgaz ekonomiktir ve enerji tasarrufu sağlar. Yanma verimi yüksektir. Ayrıca boru hatlarıyla şehirlerimize kadar uzanıp evlerimizin önüne kadar getirilmiş doğalgaz sistemi artık kullanıcının isteğine bırakılmıştır.  Kullanıcıya kadar iletildiği için borular sayesinde yakıtın taşınmasına gerek kalmadığı için gerekli enerjinin tamamından tasarruf etmiş oluruz. Silivri kalorifer ve doğalgaz tesisatı firması olarak yaptığımız işlerde bir tek doğalgaz onayı kaldığında İGDAŞ’ a başvurmaktayız. İstanbul geneline dağıtıcı firma olarak İĞDAŞ bakmaktadır. Diğer şehirlerde ise dağıtıcı firma hangisiyse o firmadan onay almaları gerekmektedir.

Kalorifer sistemi soğuk aylarda kullanılan, bizleri soğuktan koruyan evlerimiz de sıcacık oturmamızı sağlar. 3 aşamalı kalorifer sistemi vardır kat kaloriferi tesisatı, yerden ısıtma sistemi ve yerden dağıtma sistemidir. Kat kalorifer sistemi binanın yapısında kurulu bulunmayan ve müşterilerimizin doğrultusunda estetik ve sağlıklı sonradan döşenen en uygun sistemdir. Yerden ısıtma sistemi ise bina yapım aşamasında yapılması gereken bir kalorifer tesisatıdır. Yerden dağıtma sistemi ise binanın alt yapı aşamasında radyatöre ya da kullanılan su musluklarına bir merkezden bir merkeze boruların zeminde gizli olarak uzanmasıdır. Burada borunun dışındaki koruyucu kılıf mutlaka olmalıdır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]