fib.net - firmalar işte burada

Silivri Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi bakımınızı ihmal etmeyin yılda birkaç kez mutlaka düzenli olarak bakımını yaptırın. Biz bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Sizlere kombi bakım, arıza olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma kadromuzun hepsi bu konuda tahsil etmiş kişilerden oluşmaktadır. Teknik hizmetlerde görev almış olan personelimiz deneyimli teknik şeflerin liderliğinde oluşan bir ekipten oluşmaktadır. İstanbul Silivri Kombi Servisi olarak;

Servise çağırdığınız saate ve zamana önem veriyoruz.

_Arızalı olan kombinizi aynı gün de size teslim ediyoruz.

_Tespitlerimizde doğru arıza tespitleri yapıyoruz ve sonunda size sorunsuz olarak kombinizi teslim ediyoruz.

_En uygun fiyat ayarlamasını işe başlamadan önce size söylüyoruz.

_Parça değişimi yaptığımız kombilerinize 1 yıl garanti veriyoruz.

_Biz bu işi kendimizden emin şekilde yapıyoruz biz bu işi biliyoruz ve bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

Kombilerinizin bir kullanım süresi var ve bu süre bittiği zamanda ömrü bitmiş demektir size bir güvenlik sorunu açmadan ve fatura konusunda da fazla aşıma girmeden değiştirin.

Kombinizin petek temizliği her yıl yapılması gerekiyor. Aslında en verimli olan hali peteklerin temizliğinde yılda iki kez yapılması gerekir. Ama yılda bir kez yapan müşterilerimizi de peteklerinin kaliteli olmasına yoruyorum. Kalorisi düşük kalitede olan petekler ise içten çürüme yapmaya başlar. Kullanılacak olan kombi petekleri bu konuda seçilmesi gereken en iyisi ve kalitelisi olması gerekir. Petekleriniz iyi yanmıyorsa ya da üst tarafında sıcak alt tarafında soğuk olmaya başladı ise kalorifer tesisatınıza bakım yaptırmanız gerekebilir. Radyatörün yeterli şekilde çalışması yani ısıyı her bölüme yeterli şekilde sirkülâsyon yapamadığından kaynaklanır. Isınma sorunu yaşayan yerlerde sadece petek temizliğine yoramazsınız temizliğini yapmak çözüm değil. Ama uzman ustalarımız sorunun kökünü araştırır ve sorunun nerede olduğunu çözerler. Ustalarımız çalışırken hiçbir şey gözlerinden kaçmaz .

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]