fib.net - firmalar işte burada

Silivri Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Silivri’de hizmet vermekteyiz. Evinizde, işyerinizde, villanızda, binanızda ya da okul, hastane vb. yerlerde anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerini en kısa sürede yaparak teslim ediyoruz.

Günümüzde artık her şey teknolojiyle yarışmaktadır. İstanbul Silivri Tadilat ve Dekorasyon olarak değer firmadan farklı olmak, farklılık yaratmak arzusundayız.  Her zaman daha iyi bir çizgiye ulaşarak tek olmayı amaçlamaktayız. Sizde evinizde farklı tasarımlarla dikkat çekmek mi istiyorsunuz. Bizimle tanışmak için ne bekliyorsunuz?  İşte size 3D tasarımlarla evinizde yapılacak her türlü değişikliği sizlere sunarak, işinde başarılı iç mimarlarımızla huzurlarınızdayız. Evinizde ne istediğinizi 3D tasarımlar ile sizlere ister ev tadilatı, isterseniz dekorasyon konusunda son derece yardımcı olacak çalışmaları sizlere önceden sunmaktayız.

Bizler sizlerle çalışmaya başlamadan önce ekibimiz sizlere ücretsiz olarak gelir ve keşif gerçekleştirir. Bu keşif esnasında sizlerin beklentileri ve istekleri de not edilir. Sizlere yapılacak çizimler ile beklentileriniz bir araya getirilerek sizlerin beğenisine sunulur. Bizlerin farklı dekorasyon fikirleri de sizlerle paylaşıldıktan sonra bir karar aşaması gerçekleştirilir. Size verilen süre içerisinde eviniz bizim güvencemiz altında olacaktır. Bizim dekorasyon hizmetimiz evinizi çok farklı hissettirecektir. Farklı tasarım ve şekilleri ile evinize bir ahenk kazandıracaktır.

Evinizde ne isterseniz olsun diyorsanız, ofisinizde yeni bir soluk yeni bir canlılık dilerseniz, evinizin tadilat ihtiyacı var ise ve yeni tadilat sonrası evinize girince haz almak istiyorsanız, bizimle çalışmak için çok önemli sebepleriniz ve beklentileriniz var demektir. Biz kaliteli ve tecrübeli mimarlar ile size birçok hizmetleri vermekteyiz. Evinizde veya ofisinizde dilediğiniz, düşlediğiniz her detayı ve tasarımı renklerin ve konforunda gözetilmesi ile bizlerle bulabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]