fib.net - firmalar işte burada

Şişli Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüzde en çok kullanılan kamera sistemlerinden bahsetmek gerekirse iki çeşit sistemden bahsetmemiz yeterli olacaktır. İp kamera sistemi ve Ahd kamera sistemi. İp kamera sistemi (ıp kameralar) Network alt yapısına bağlı olarak çalışan dijital görüntü aktarım sistemidir.

Genellikle plaka okuma, para okuma, yüz tanımanın hassasiyetinin yüksek olduğu iş yerleri, kuyumcular, bankalar, devlet daireleri, otoparklar, büyük çiftlikler gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ahd kameralar ip kameralara göre fiyatları daha uygun oldukları için genellik ile küçük işletmeler,  evlerde çalışanları denetlemek amacı ile (bebek bakıcı kamerası) olarak kullanılmaktadırlar. Günümüzde güvenliğe verilen önem artmıştır. Kalabalık şehirlerde hırsızlık, gasp, cinayet ve benzeri durumların her gün yaşanıyor olması güvenliği ön planda tutmuştur. İstanbul Şişli Alarm Güvenlik ve Kamera olarak biz sizlerin güvenliğini en üst seviyelerde koruma için buradayız.  Her yıl ülkemizin çeşitli yerlerinde güvenlik kameraların sayısı gün geçtikçe arttırılmaktadır. Bunun en önemli örneği ise okulların güvenlik kamerası zorunluluğudur.

İnsanların kamera ihtiyacı farklı farklı olmaktadır. Herkesin çalıştığı bu zamanda evlerinde bebek baktıran annelerin çocuklarını kontrol etmek için taktıkları kameralarında sayısı oldukça fazladır. Evlerinde bakıcı veya işçi çalıştıran insanların en büyük sorunu ev sahibi evde yok iken çalışanının nasıl davrandığıdır. Özellikle Bebek Bakıcı ve Yaşlı bakıcılarının bebeklerimize, çocuklarımıza ve yaşlılarımıza evde yok iken nasıl davrandığını bilmek ve bu konuda tedbir almak en doğal haktır. Bu sebepten ötürü evlere kamera sistemi kurmak isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlarla bu hizmeti sunmaktayız. Eve kurulan güvenlik kamerası sayesinde siz evde yok iken bakıcınızın evde ne yaptığını internet üzerinden akıllı cihazlar ve bilgisayarlardan 7/24 sürekli canlı olarak hem görüntü hem ses özelliği ile birlikte yurt dışında bile olsanız bağlanıp izleyebilirsiniz. Böylelikle içiniz rahat eder. Bu sistemi ekibimiz ücretsiz keşif imkanıyla sizlere en kaliteli şekilde hazırlamaktadır. Hazırlama aşamasında kontrol etmek istediğiniz odalara en uygun açıda görüntü alacak şekilde dome kameraları yerleştiriyor ve evin güvenli bir yerine ise kayıt cihazı yerleştiriyoruz.  Bizlerden istenen sistem kablolu ise odalara yerleştirilen kameralardan kayıt cihazına kablo çekim işlemi gerçekleştirilerek bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Kayıt cihazı açık olduğu sürece ayarlandığı gibi 24 saat kesintisiz olarak kayıt gerçekleştirmektedir. Evinizde mevcutta bulunan İnterneti kayıt cihazına verdiğimiz zaman akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan İnternet üzerinden cep telefonundan da izleyebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek her türlü yardımı alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]