fib.net - firmalar işte burada

Şişli Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayar ve laptop tamiri deyince ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Bilgisayar ve laptop arızalarınızda müşterilerimize en hızlı servis hizmeti vermekteyiz. Acil onarım ihtiyaçlarınızı en kısa süreçte çözümlüyoruz. 

Bozulan bilgisayar ve laptopunuzu bize getirin siz kahvenizi yudumlarken uzman teknik ekibimiz cihazınızı onarıyor olacaktır. Onarılması gereken cihazlarınızı teknik servisimiz bakmakta ve arıza durumunu tespit ederek arızayı müşterimize bildirmekteyiz. Arızaya göre fiyat belirlenip eğer müşteride kabul ederse tamir aşamasına geçmekteyiz.  Bilgisayar ya da laptopunuz en kısa süreçte hallolacak bir arıza ise hemen tamir edip teslim ediyoruz. Arıza iki ya da üç gün sürecek ise bilgilendirilip tamir edildikten sonra müşterimize teslim etmekteyiz. Ayrıca zaman sorunu yaşayan acil bilgisayarlarına kavuşmak isteyen müşterilerimize yardımcı olup, sorunlarına çare olmaktayız.

İstanbul Şişli bilgisayar ve laptop tamiri hakkında verdiğimiz hizmetlerden bir kaçını sizlerle paylaşalım. Bilgisayarlarımızın ya da laptoplarımızın çalışması için şarj olması gerekmektedir. Dolu olan şarj belirli bir saat sonra biterek cihazınız çalışmaz. Elektriğe takmanız gerekmektedir. Takılmadığı sürece bilgisayarınız açılmaz. Eğer şarj cihazınız arızalanır ise şarj etmediği için elektriğe takmadan kullanamazsınız. Hep kabloyla çalıştırmanız gerekecektir. Şarj tutmayan cihazlarınızın tamirini yapalım gerekli görülmesi takdirinde de pil değişimini gerçekleştirmekteyiz. Bilgisayarınızı veya laptopunuzu yanlışlıkla düşürebilir ya da herhangi bir çisimin gelmesi ile ekranına hasar vermiş ya da kırmış olabilirsiniz. Firmamıza ulaşmanız takdirinde kırık ya da çatlak olan ekranınızı orijinal yenisiyle en kısa süreçte değiştirelim. Çocuklarımızın dikkatsizliği sonucu ya da kendi dikkatsizliğimiz sonucu bilgisayarlarımızın üzerine herhangi bir sıvı madde dökülebilir. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden teknik servisimize getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca yüklemelerden kaynaklanan veya yazılım sorunlarından dolayı ortaya çıkan sorunlarda bulunmaktadır bunun içinde teknik servisimizle görüşmeniz gerekmektedir. Yukarda değindiğimiz sorunlardan biri bile varsa bilgisayarınızda zaman kaybetmeden çağrı merkezimizle iletişime geçin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]