fib.net - firmalar işte burada

Şişli Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul şişli çatı yapımı ve tamiratı çatı tamiratını uzun yıllardan beri yapmakta ve bu sektörde yeniliklere ayak uydurarak çatılarınızda harikalar yaratmaktayız.  Öncelikle firmamızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bizlere ulaşmanız takdirinde müşteri hizmetlerimiz teknik bölüme bilgi aktarımı yapmaktadır. Teknik servise tüm bilgiler verildikten sonra teknik ekip sizlerle telefon görüşmesi yapacaktır. Teknik servisimizin sizden aldığı bilgiler doğrultusunda ücretsiz keşif yapıp çatı hakkında neler yapılacağı tespit edilecektir. Tespit edilen aşama sonrası kullanılacak malzeme seçilecektir. Seçilen malzemeye göre kalitesi, alanın büyüklüğü, malzemenin miktarına göre fiyatı ortaya çıkaracaktır.  Fiyat konusunda anlaşmaya varılacağında müşterimize elimizden gelen iyi indirimi yapmakta ve bunu da piyasa durumuna göre kanıtlayarak çatılarınızın sorunsuz yaptırmanızda yardımcı olmaktayız. Fiyat anlaşması da yapıldıktan sonra anlaşılan gün tarih ayarlanarak işe koyulmakta ve işi anlaşılan sürede de teslim etmekteyiz.

Çatı tadilatı yapmadan önce kontrol edilmesi gerekenler bazı maddeler vardır. Bunlar; çatının iskeletinin sağlamlığı, bacanın geçtiği bölüm, bacanın kenar bölmeleri, yağmur sularının geçeceği oluklar gibi en ufak ayrındı atlanmayarak uzman bir ekip tarafından incelenerek yapılmalıdır. Çatılarınızı bilen bir firmaya emanet edin bilmediğiniz ya da işin uzmanı olmayan firmalara değil.

Sizlere kısaca kiremit çatıdan bahsedelim nasıl yapıldığını kısaca anlatalım ve sizleri bilgilendirelim. Öncelikle kalitesine göre biraz pahalıdır. Değişik model ve kalite farklılığı vardır. Çatıda bulunan ana gövdelerin yani kalın uzun tahtaların üzerine kiremide özel tahtalar çakılmaktadır. Bu tahtalarında üzerine membran örtüsü serilerek olası kiremit arası su kaçaklarında odaya akmasını engelleyecektir. Daha sonra kiremitler itina ile tek tek döşenecektir. Döşeme işlemi bittikten sonra çatınız artık oluşmuştur. Son olarak tek yapılması gereken kiremidin sağlamlığı kontrol edilmelidir. Tek tek yavaş yavaş tüm yükünüzü vermeden itina ile kiremit üzerlerinden geçerek kontrol edilmekte ve gereken eksiklikler ya da düzensizlikler varsa dikkat edilmeli ve düzeltilmelidir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]