fib.net - firmalar işte burada

Şişli Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Dış cephe MANTOLOMA işlemi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İşinde tecrübeli ustalarımız sayesinde en kaliteli MANTOLOMA işlemini bizim firmamız yapmaktadır. Bizim başkalarına göre farkımız en kaliteli malzemeyi kullanmak demektir. Isı yalıtım levhasının yatay veya dikey yüzeylerde yapıştırılması nedeniyle kullanılan çimento esaslı bir yapıştırma harcıdır. Yapıştırıcısı yalıtım levhasına yapışma dayanma en az 80kpa olmalıdır. Yapıştırıcı levhanın her yerine yani dört bir noktasına uygulanarak sürülür uygun şekilde yapıştırılır. Döşeme yaparken ısı yalıtım levhalarını şaşırtmalı şekilde düzey derzler arasında mesafe 15 cm’den az olmalıdır. İç ve dış köşelerde kilit sistemi uygulanmalıdır. Isı yalıtım levhalarında pencere köşelerinde yapıştırmada dersiz uygulama yapılması gerekir. Pencere köşelerini yaparken küçük parçaların kullanılması gerekebilir.

Dübelleme sistemi ısı yalıtım plakalarını yüzeylerin tespitinde kullanılır. Dübelleme 25 metre yüksekliğine kadar metre kareye 7 adet kullanılması gerekir. 25 metre sonrası metre kareye 7-8 adet gelecek şekilde yerleştirilir.

Köşe profil uygulaması ısı yalıtım plakalarının yüzeylerinin tespitinde kullanılır. Dübelleme işleminde 25 metre yüksekliğine kadar ortalama 6-7 tane kullanılır. 25 metreden sonrasına da genel olarak 7-8 tane kullanılır.

Isı yalıtım plakalarının üzerinde uygulanan çimento esaslı hazır sıva olmaktadır. Yalıtım sıvaları yalıtım plakalarının yapışmasında çok payı var olmaktadır. Dayanıklılığını en az 80kp olmalıdır. Mala ile uygulanan sıva kurumadan üzerine file uygulanır. Sıva filesi yapıştırılırken sıvanan içerisinde olmalıdır. Binanızın dış cephesinde MANTOLOMA uygulaması sonrasında pencerelerini de ve balkonlarınız da  denizliklerinin bir bölümünde MANTOLAMANIN altında kalması ayarlanır. MANTOLAMANIN zara görmemesi için ve yağmur sularının cepheye akmaması için bu bölümlere PVC denizlik uzatma profili imal edilmelidir. Dış cephelerin sağlamlığı için sürekli olarak kendilerini geliştiren ustalarımız sayesinde son derece sağlam şekilde yapılmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]