fib.net - firmalar işte burada

Şişli Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yıların verdiği deneyimlerle karşımıza çıkan sorunlarla baş etme ve çözümleme hızımız, deneyimli profesyonel destek ekibimizle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İstanbul şişli kalorifer ve doğalgaz tesisatı firması olarak devamlı, saygın kaliteli bir marka olmayı hedefler amacımıza ulaşmak için elimizden gelenin en iyisi olmak için her geçen gün daha da çabalamaktayız. Yaptığımız işte adımızı duyurup iş potansiyelimizi arttırmak firmamıza ve ekonomimize katkı sağlamak yaptığımız işin devamlılığı ve müşterilerimizin bizlere duyduğu güven firmamızın çıtasını bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Daima en iyi olmak bizleri tercih sağlayacaktır. Çağrı merkezimizi arayıp sizlere teknik destek ve ücretsiz kesif, proje, hakkında bilgilendirelim.

Kalorifer sisteminizde bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar tesisat borularının gidiş yönü, radyatör (petek) ve kombidir. Kısaca bahsedersek sizlere bilgi için boruların gidiş yönü önemli olup verimli bir ısı sağlaması içinde boruların dirsek geçişlerinin ihtiyaç duyulmadığı müddetçe arttırılmayıp boruları da kısa mesafe uzantısı önemlidir. Petek seçiminde de odanın özelliklerine göre iyi bir araştırma sonucu kaç tane kullanılacağını tespit edilmelidir. Çünkü ısı için çok önemli ısınızın kalitesi buna bağlıdır. Petekler pencere altlarına monte edilmelidir. Peklerin pencere altına monte etmelerinin sebebi de pencereden geçiş yapan soğuk hava akımını içeri girmesi ile tabana çökmesi ve kaloriferden çıkan sıcak hava ile birleşip ısının yukarıya yükselmesi içindir. Peteklerin üzerlerine herhangi bir şey konması hava çıkışını engeller ve odalarınız ısınamaz.

Doğalgaz renksiz, kokusuz, hafif bir gaz olup, alt yapıdan nasıl çıkarılmışsa öyle kullanılmaktadır. Doğalgaz tesisatlarımızda en çok kullanılan sistemdir. Evlerimizde çok avantaj sağlaması, verimli olması, ekonomik olması, tasarruflu oluşu tercih sebebimizdir. Doğalgazın birçok yönlü kullanış yerleri vardır bunlar merkezi ısıtma sistemin de, doğal gaz sobası, kat kaloriferi, kombi, boylerli kat kaloriferi, şofben gibidir.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]