fib.net - firmalar işte burada

Şişli İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Şişli teknik servisimiz uzun yıllardan beri size hizmet vermektedir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Yetkili servisimiz her zaman profesyonel şekilde çalışmaktadırlar. Teknik servisimizin çalışma bölümleri ayrı ayrı şekilde kamera ile incelenmektedir. Teknik servisimiz her zaman en kaliteli malzeme ile çalışır. Telefonunuzu eğer düşürdünüz ise, düşme sonucunda ekranı karardı ve ya kırıldı ise, telefonunuzu açtığınız zaman ses geliyor ama ses gitmiyorsa görüntü yok ise, ekranın üzerinde lekelenmeler var ise, ölü pikseller oluşmuş ise veya çalışmıyor ise bu durumda ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Bizim yetkili teknik servisimizde ekran değişimi ortalama 30 dk. Gibi zamanda yapılmaktadır.

Piyasada günümüzde bulunan bütün telefonların pil ömrü vardır. Cihazı kullanıldıktan bir süre sonra pil süresi azalmaya başlar olduğundan daha az zamanda şarj etmeye başlarsınız. Bu durumda sizin için zorluklar oluşturur kullanım kalitesini azaltır. Cihazınızın bu durumda pilini değiştirmek gerekir. Teknik servisimizde pil değiştirme süresi ortalama 45 dk. Olmaktadır. Bizim servisimizde değiştirmiş olduğunuz pil ile uzun zamandan beri bulamadığınız konforu bulacaksınız bu durum sizin için büyük konfor olacaktır.

İPHONE telefonlar fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasadan oluşmaktadır. Kullanmış olduğunuz bu telefonların kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya uzun zaman kullanıldıktan sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan İPHONE telefonlarınızın kasalarını yeniden değiştirip sıfırını takıyoruz. Bu sayede ilk günkü gibi yeni olmuş gibi görüntüye sahip olacaksınız. Sizin için büyük avantaj olacaktır bizim şirketimizde değişen kasalar ortalama olarak 2 saat gibi bir zaman diliminde değişmektedir. Bizim ile çalışmak büyük bir avantaj olabilir sizin için çünkü her zaman seri ve söz verilen saatlerde işimizi bitiriyoruz çünkü bizim için verilen söz önemlidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]