fib.net - firmalar işte burada

Şişli Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Siz değeli müşterilerimize güven, kalite ve müşteri memnuniyeti aynı zaman da uzman teknik desteğini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Klimalarınıza bakım, onarım, montaj ve tamir işlemlerini yapmaktayız. Güvenilir bir şekilde klimanızdaki her hangi bir sorunda bize ulaşabilirsiniz. Montaj ve bakım işlerini yaptırmak için ya da yer alan bazı arızaların çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Klimanızın montajı için en uygun yer araştırması yapılır ve en ideal yer montajı yapılır. Montaj yapılırken yaşayacağınız bir sorun olur mu diye araştırması yapılır ve oluşabilecek olan problemlerin önlemi alınır. Bu sayede sizlere daha rahat ve uyumlu yer alanı çıkartırız. Klima servisi olarak ısıtma ve soğutma sistemleri olarak montaj kuralları olarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerde cihazınızın kapasitesi ve verimliliğinin korunmasına yardımcı oluyoruz.

Klimanızın ekstradan enerji harcamasından korumak için bazı bakımlarını yaptırmanız gerekir. Sizlere hizmet verdiğimiz klimaların türleri şunlardır: inverter model klima, siplit tipi klima, salon tipi klimalar, paket tipi klimalar ve tavan tipi klimalara hizmet vermekteyiz.

Klima alırken nelere dikkat etmeniz gereken iki husus bulunmaktadır. Klimanızı yaz için mi kullanacaksınız yoksa kış için mi bulunmuş olduğunuz ortam ve iklim hangisine uyumlu bu durumu gözden geçirmeniz gerekir. Klimanızı alırken hangisine daha uyumlu olacağını düşünerek almakta fayda var.

Profesyonel servisimiz kurulduğu tarihten bu güne kadar ihtiyacınızı karşılamak üzere bu güne kadar hizmet verdik. Bu güne kadar hizmet kalitemizi her daim arttırdık ve sizlere hızlı ve kaliteli hesaplı klima servis ağını oluşturduk. Gelişmiş olan servis ağımız her zaman profesyonel bir ekip ile çalışır. Bizim niteliğimiz her geçen gün kaliteli çalışma düzenimizden ödün vermeden çalışıp kendimizi geliştirmektir. Profesyonel çalışma düzenimizde bizim için önemli olan şeyler her zaman müşteri memnuniyeti olmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]